Vienkārši nebēdz

Stāsts jāiesāk kā tajā filmā: “Man katru gadu šajā datumā ir tradīcija…” Nē, es neeju ar džekiem uz pirti. Man ir cita tradīcija.
Tieši tā, tradīcija bēgt. Jau laikus izlemt uz kurieni, iegādāt biļeti, sakārtot koferi un dzimšanas dienas rītā vai nu doties, vai jau atrasties kādā citā pasaules malā. Tuvākā vai tālākā, tam pat nav bijis nozīmes, jo atslēgas vārds vienmēr bijis – prom. Prom, jo man licies, ka tā būs labāk. Vienkārši izvēlēties vietu, izvēlēties cilvēku, kurš varēs un gribēs uzņemt, kā arī kaut kādā veidā notušēs šim datumam piešķirto nozīmi.
Viss būtu labi, ja vien no šiem braucieniem es atgrieztos spārnota un ar sajūtu, ka tā patiešām vajadzēja.

Lai ko arī teiktu teorija, prakse parāda pavisam ko citu. Gribi lielisku dzimšanas dienu? Ierodies uz svinībām. Nebēdz no valsts. Negribi šajā dienā iet uz darbu? Paņem atvaļinājumu! Noorganizē buržuju brokastis vietā, kurā Tev garšo vislabāk, uzkāp tur, kur būtu starp debesīm un zemi, izbaudi skatu, izbaudi vēju, izbaudi smieklus un mirkli. Nebaidies no lietus, tas nekož. Priecājies par mazziņām-īsziņām, ieklausies zvanītāju balsīs, kā tās saiņo sveicienu, esi pateicīgs, pieticīgs un pacietīgs. Mācies labi būt tur, kur esi.

Paldies visiem, kas šo dienu padarīja tik īpašu!

Dziesma TE.

Published by

Kni

Love yourself more

15 thoughts on “Vienkārši nebēdz”

 1. tu est la plus Belle! franciski sutu bisous :)
  PS dziedosa butne man jau gadu ir topa – ar dziesmu Je veux (jazzigo), bet lieliska vai ne?
  salut de Tunis, SigneM

  1. Paldies, Signe, par sveicieniem no Tunisijas!
   P.S. Dziedošā būtne ir lieliska. Ar “Je veux” sākās būsu mīla, ar “La Fee” turpinājās un šobrīd tā ilgst ar “Trop sensible”, “Le long de la route” un “Ebloui par la nuit”.
   Patīk man vienkārši cilvēki. Vienkārši un īsti. Viņa tāda izskatās.
   Ak, jā, albumam klāt bija viņas DVD. Sapratu kādu 1/3, jo ar subtitriem viņi neaizraujas. Tiesa gan, ja runā franciski, man ir vienalga, ko saka, galvenais, lai runā :D Jā, tas video gabals arī bija dikti labs.

 2. Tā fotogrāfija izskatās kā filmas reklāma.
  Un tā būtne fotogrāfijā izskatās tik starojoša, it kā viņai būtu dzimšansdiena.
  Priekā, Kni! :)

 3. Ļoti patīk šis ieraksts. Patika tāpēc, ka šogad neaizbēgi, bet izbaudīji. Lieliska sajūta, vai ne? :) Nenozagi ne tikai prieku sev pašai, bet arī visiem tiem, kuriem esi svarīga un kuriem ir svarīga Tava īpašā dienā. :)

 4. Jā, es patiešām priecājos, ka nekur neaizbraucu.
  Paldies par komplimentiem =) Man ir glauna fotogrāfe.

 5. priecājos un lepojos ar tevi! un bilde tiešām lieliska! ceru nākamajā nebēgšanā no valsts piedalīties vairāk kā tikai pa telefonu :) priekā!

  1. Nu jā, līdz tam man vēl jāizaug un jāatrod jauna dzīvesvieta, kuru var arī kādam rādīt.

 6. Varbūt kļūdos, bet man šķiet, ka šis vieglums un dzirkstelītes acīs ir kas jauns Tavā dzīvē. Tad es Tev novēlu to vairs nepazaudēt! Daudz laimes! :)

  1. Ne viss ir tā, kā izskatās, ne viss izskatās tā, kā ir. Pieņemsim, ka esmu ceļā. =) Paldies par novēlējumu.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.