Vieta receptēm: izdrukā, sašuj un pieraksti!

Īsti pat neatceros, kā viņu uzgāju, bet ļoti priecājos, ka uzgāju.
Tā ir kāda Vācijā dzīvojoša grafiķe vārdā Carolin, kurai ir ļoti glīta lapa ar atraktīvu saturu: Sodapop design. Kopš tās dienas, kad viņu uzgāju, esmu regulāra viešņa un priecājos, ka viņa saviem lasītājiem piedāvā nevien to, ko kaut kur uzgājusi, ne vien pastāsta par dažādiem notikumiem, bet periodiski arī kaut ko uzrada, ko lasītājs var tālāk paņemt savai lietošanai. Iedvesmojoši un rosinoši kādu dienu pašai saņemties kam tādam un attiecīgi piedāvāt jums.

Jūnijā Carolin savā blogā publicēja maketu recepšu grāmatiņas izveidei, kuru ar viņas pašas svētību pārtulkoju un piedāvāšu jums. Viss, kas jums nepieciešams, ir printeris (skaisti, ja krāsainais), pāris lapu un viena cietāka lapa vāciņam. Viducī sastipriniet ar skaviņu, vai arī ņemiet palīgā adatu un diegu.

Lai tiktu pie drukas failiem, spied uz katra no tiem un saglabā.

Vāciņš

Iekšlapas

Par skaistām un gardām receptēm!

Published by

Kni

Love yourself more

3 thoughts on “Vieta receptēm: izdrukā, sašuj un pieraksti!”

  1. man tas patiktos, jo es beidzot no visām simtu un vienas varētu tās garšīgākās smuki pārrakstīt… man tās lapeles ir aprakstītas ar komentāriem un uzlabojumiem, izbalējušu rakstu, aplietas… bet! kad meklēju kādu no receptēm, tieši šīs pazīmes ir tās, pēc kurām tā izceļas un citu fona, un tās piezīmes arī ir tik būtiskas… kā atmiņas. zin, uz citām ir pat kādi 7 uzlabojumi/izmēģinājumi un vienmēr ar kādu secinājumu. bet paldies, kad “uzlabojumi” būs pabeigti un es to būšu atzinusi par labu esam, labprāt tās smuki pārrakstīšu.

  2. Dikti ceru, ka kādam vai kādai šīs lapiņas noderēja un radīja prieku ;)
    Piedodiet, ja es tā iebremzēšu šonedēļ ar ierakstiem. Tāds laiks, ceru, ka arī jums darbīgs.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.