Vilks sanitārs

Katrā mājas lapā vai blogā ir vismaz viens vilks sanitārs, kurš nokož visus, kas atļāvušies izteikties neatbilstoši vilka sanitāra iedomātajiem kritērijiem. Ja vilks sanitārs kož pietiekami spēcīgi, tad atrodas arī kāda aita, kas parasti uzvelk vilka kostīmu un blēj līdzi, lai nekad netaptu nokosta.

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Vilks sanitārs”

  1. Komentētāji ir dažādi. Ir tādi, kas komentēs un uzspiedīs savu viedokli, jo redz Tu domā nepareizi. Ir tādi, kas vienkārši saka “Viss ko Tu dari ir sūds!”. Ir tādi, kas gudri izstāstīs savu teoriju un pārvērtīs visu pret Tevi! Ir klusie komentētāji, tie parasti tikai pasmaida, vai ieraksta “Forši”! Ir tādi, kad atradīs teorijas un mēģinās pierādīt Tevis teikto. Ir tādi, kas komentāru ieraksta “ne pa ķeksi”! Un ir arī citu veidu komentētāji.
    Mēs parasti tiem, kas nāk ar “Vis ko tu dari ir sūds”, rādām šo video, Mr.Freeman speciāli uztaisījis par viņiem un viņiem domātu multeni -> http://www.youtube.com/watch?v=Wg4DNA-DMrE

  2. no viena spuses, vienmēr būs kāds, kas nebūs vienisprātias ar Tevis teikto, mīlēs Tevis taisīto utl, bet viss atkarīgs no tā, kā cilvēks to pasniegs – es Tev nepiekrītu, bet Tavu viedokli cienu, vai – nav īsti manā gaumē, tāpēc nekomentēšu. Vai vienkārši, par to, ka esat pilnīgi atšķirīgi, kas nav nosodāms, jo ja visi būtu vienādi un vienādi domātu, mēs no garlaicības nomirtu, ar savu komentāru nolīdzinās līdz ar zemi, uzgāzīs vēl mēslu spaini virsū un pārbrauks ar traktoru! :) cik cilvēku tik komentētāju.

    1. Tāpēc man šajā vietnē patīk Gicha – viņa nāk ar savu pretviedokli, taču nenolaižas līdz otra aizskaršanai. Tā teikt, ir pretējs viedoklis pa tēmu, nevis par māti vai viņas īpašībām.

  3. es neuzskatu par vajadzīgu vispār uztvert to,ko konkrēts komentētājs (niku neteiksim,lai neizraisītu masu naidu) saka,jo vienkārši ir tādi cilvēki,kuri savu dzīves garlaicību mēģina izkliedēt bļaustoties portālos.

    Lai visiem skaisti svētki un tīras sirdsapziņas!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.