Vīrieša atbilde sievietei

May i stay alone in my mind?

About Latvian women: at the beginning they all are different, but after some while – they all become the same. Like sisters.

Published by

Kni

Love yourself more

20 thoughts on “Vīrieša atbilde sievietei”

  1. Tas konteksts, kādā to pasniedza, tur nebija nekā tāda, par ko apvainoties. Tas viss pat bija diezgan loģiski. Stāsts bija par to, kā sieviete izplāno visu vīrieša ikdienu. Tad šis ir tāds pieklājīgs veids, kā pateikt, lai viņa atšujās.

 1. Savā ziņā tas ir kā kompliments – tik mīlošas kā latvietes nekur citur nav sastopamas ;)
  Vēlme būt laimīgai apvienojumā ar viscēlākajām jūtām pamazām kļūst par vēlmi darīt laimīgu arī otru, taču bieži vien tas notiek atdodot sevi visu. Bet – nevajag! Pietiks ar pusi, otru paturi sev. Jo arī saules gaisma kļūst dedzinoša, ja tās ir par daudz…

  1. Tas otrais, zvejniek, nav kompliments, jo labi zinu to cilvēku, kurš to teica un zinu, kā viņš to domāja. Parasti gan vēl ir papildinājums: “Visas jūs esat vienādas. Visas čūskas.” :D

 2. Ir arī tādi cilvēki – piespļauj krūzīti un stāsta, ka tēja slikta. Vienīgais kam nevar nepiekrist, ka visas piespļautās krūzītes ir vienādas tajā ziņā, ka piespļautas. Bet kurš tad viņas piespļāva? :D

  1. Brīnumainā kārtā, man gribas viņu drusku attaisnot. Patiešām dīvaini.
   Nevajag mālēt sievietes tik baltas, jo viņam ir taisnība. Daļēji, bet ir.
   Visās reizēs, kad tiek veltīti šie vārdi, tie ir bijuši pelnīti. Pati uzprasās un brīnās par rezultātu. Tak zina, ka vīrietis strādā, tak zina, ko apprecēja, bet ne.. viņai jāpārtaisa. Es noteikti būšu tāda pati. Lai ko tagad teiktu un lai kā pretotos, es palikšu tāda pati čūska, ja vien neatradīšu kādu brīnumlīdzekli.

 3. Es laikam sapratu – tā ir sievietes vēlme (kas brīžiem robežojas ar manipulācijām) būt kopā ar savu ”likumīgo” šajā taustāmo lietu pasaulē. Bet – ja kādu patiesi mīli, tad dod viņam brīvību, jo daudz svarīgāk ir būt kopā tajā otrā – netveramajā pasaulē, kuru veido domas un sajūtas. Ja to pazaudē, tad nekāda fiziska tuvība nespēj vairs līdzēt. Vēlme iespundēt otru būrītī nokauj mīlestību pat ja būrītis ir no tīra zelta.
  Iedomājies kā būtu, ja kāds Tev pašā iedvesmas brīdī pateiktu, ka pietiek lipināt un liktu iet gulēt :D

  1. Nobody said that there’s a problem. Problems start only then, when one can’t deal with it.

   That’s the way the cookie crumbles.
   But i still have the opinion that’s more typical for women.

 4. ja kāds šādu tekstu pateiktu man, kaut vai pa jokam, reāli pa zobiem atrautos. gribētos gan dzīvē sastapt šo, kas pieder cūku saimei, jo visi vīrieši taču ir cūkas? vai ne?

  1. Nav gan, tikai tie daži, kuri piedirsuši man dvēselē, kad es viņiem visu savu pasauli atvēru. ..patiesībā tāds ir tikai viens, vot. Bet citādi pārējiem nav ne vainas, jo es visu pasauli vairs neatveru un nokārtojas viņi wc :D

 5. Iešāvās prātā, – nez vai krājkasītēm cūciņas forma ir izvēlēta nejauši vai saistībā ar vīriešiem? Kaut kāda sakarība tur varētu būt, jo kurš vīrietis gan spēs atteikt, ja mīļotā dāma kaut ko ļoti, ļoti lūgs? Vajag tikai viņu pareizi pakratīt ;) Un tagad atbildiet man godīgi, – kas vīriešus padara par cūkām? :D :D :D Joks!

 6. Piesarku kā meitene par tādu komplimentu :) Vai tas žetons būs ar snuķi? ;)

  1. Bet man likās, ka tas ir glītākais sivēnskaidrojums, nu, ja attiecina uz vīrieti. Pie tā tad arī paliksim. Es parasti pāridarītājiem tik maigus vārdus neizvēlos.

 7. Piedod, nevarēju noturēties :D

  ….tad atgriežoties pie citāta…. :D

  Ne tikai par Latvijas vīriešiem: sākumā viņi visi liekas savādāki, bet pēc kāda laika – visi kļūst vienādi. Nu kā cūkas formas krājkasītes – vajag tikai viņus pareizi pakratīt! :D :D :D Joks! ;)

 8. Protams! Viņam ir aizdomas :D ar ko šobrīd es nodarbojos, bet laikam ir pieradis vai vienkārši ir noticējis Kni patiesajai identitātei! Bet var arī gadīties, ka pārāk aizrāvies ar trauku mazgāšanu tieši šobrīd – tā viņam meditācijas vietā :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.