Vis’ dien’ pidžam’

Man ir kāds sapnis.
Nu labi, tas nav sapnis, tā ir vēl nepiepildīta vēlme.
Es neatceros, ka man kādreiz būtu bijusi pidžama. Vismaz tādā apzinātā vecumā ar domu, ka tiek iegādāta pidžama. Nav. Naktskrekli.. noiets etaps, krekliņi un vēl sazin kas. Noiets. Jūs domājat, ka es to pidžamu gulēšanai kāroju? Muļķības. Tas viss tam, lai svētdienā ilgi, ilgi un laiski, laiski tajā šļūktu pa māju. Tikai tāpēc. Citu iemeslu nav. Tieši tām dažām stundām. Ilgi, ilgi.

Sloņs Atlokausis tā arī man asociējas ar pidžamu mazliet. Tāds laiskais. Svētdienām, kad ir brīdis, lai nesteidzīgi palūkotos kaleidoskopa stikliņos.

Delfīnstāsts? Trīspadsmit. Rīt piektdiena un tā.

Lai šonakt koši sapņi!

Published by

Kni

Love yourself more

14 thoughts on “Vis’ dien’ pidžam’”

 1. ACIS ZHILBST – riktiigs kaleidaskops :) Beerniibas kaare peec kaleidaskopa izjaukshanas, no seerijas, kas laaciitim veederaa! :)

   1. @kni – nu jaa, un Tu zini kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaada bija vilshanaas, ka ieshaa tikai paaris stiklinji :(

 2. Es ar mīlu un reizēm arī šļūcu pidžamā līdz pat… pusdienslaikam. Un man ir pidžama līdzīgā rakstā… Tomēr zilonis lai dzīvo pie dienas apģērba!:)

  1. Paldies, tas ir tas pats, kas bija iepriekš, tikai pārstrādāts, proti, izjaukts un salikts citādāk.

 3. Es arī iegādājos pidžamu – skaistiem laiskiem rītiem :) šokolādes krāsā ar mazu, diskrētu zelta krāsas aukliņas apdari ;)

  1. Man bija doma par zilu, svītrainu, bet šokolādes krāsā izklausās ļoti gardi. Ar punktiņiem vēl varētu. Ak, vai arī plūmju krāsā. Nu re, sanāks vairākām svētdienām, tikai joks tāds, ka reti kura svētdiena man laiska :D

  2. neaizmirsi, ka tā ir arī zīda?! ;)
   bet man patīk pidžammas, ļoti. gan zīda, gan flaneļa, gan laiskiem rītiem, gan vēliem vakariem :)

 4. Man arī ir pižama – tāda koši rūtaina flaneļa, absolūti nesievišķīga, bet silta! Stāv manai mammai skapī. Zinu, ka atbraukšu ciemos, uzvilkšu to un sēdēsim malkosim tēju kopā, un es atkal būšu mazā savas mammas meitiņa. Jāpiebilst, mans vīrs, ja atbrauc ciemos kopā ar mani – ienīst šo pidzamu līdz sirds dziļumiem :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.