Zaglīgi soļo kaķis ar tiem

..vienā ritmā.

Kā smejies, pavasaris ir nevis tad, kad kokiem plaukst lapas, bet gan tad, kad zem logiem sāk ņaudēt kaķi un, ejot lejā pa kāpnēm, uzzini, ka otrā stāva kaimiņiem ir runcis. Lūk, tieši tad.

Savukārt šī kaķa priekšstāsts ilgst vairākas stundas, kad lauzot galvu sēdēju pie galda un sākumā lūkojos uz krāsām, bet pēc tam uz uzdarināto zīmējumu, tam visam pa vidu paspējot vēl iziet pastaigāties. Un jā, vēl tam visam pa virsu pamanījos ieņaudēt vienu “man nesanāk” mazstāstu. Laikam kārtējo reizi samelojos.

Un auskarus arī ieņaudēju klāt.

 

Lai silti un saulaini!

Published by

Kni

Love yourself more

16 thoughts on “Zaglīgi soļo kaķis ar tiem”

  1. Aww, šis ir vienkārši neiespējami burvīgs kaķis! Es teiktu, ka kaķene, jo runcis tik koķeti nemācētu demonstrēt dibengalu :)

  2. Lai kā man patiktu kaķi (un man tie ļoti patīk) un šī kaķa austiņas, kuras ir vienkārši lieliskas, šoreiz man vēl vairāk patīk auskari. Tiešām skaisti :)

  3. Burvīgs pavasara vēstnesis! Asociācijas ar pirmajām vizbulītēm, kas paslēpušās starp sūnām. :)

  4. Kaķene, kaķene. Protams. Pēc ausīm taču redzams, ka meitene :)
    Bet visādi citād paldies, tik daudz laba sarunājāt.

  5. Šī burvīgā kaķīte un auskariņi tagad dzīvojas pie manis. Milzīgs paldies par fantastisko dāvaniņu gan veidotājai, gan dāvinātājai! Esmu sajūsmā! Lai daudz radošu ideju un veiksmes realizēšanā!

    1. Paldies, ka pasaki! Priecājos, ka Tu priecājies. Santa bija atsūtījusi pietiekami izsmeļošu aprakstu un vizuālo iedvesmu. Lai labi valkājas!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.