Ziedošo skumju turpinājums

Šī varbūt izskatīsies pēc atkārtošanās, bet skumjas jau nezied tikai vienreiz. Ziedošo skumju sērijas papildinājums šoreiz ar sīkiem pogauskariem, kas diametrā laikam pat īsti viens centimetrs nav. Varbūt tāds knaps sanāks un tam pieskaņota sīka ziedoša pērle, kuru iekārt kaklā. Tā ir kā maza kompensācija par manu amnēziju, kas patiesībā jau nebija amnēzija.
Ja ir vēl kāds, kuram liekas, ka par viņu esmu aizmirsusi (Une, Tavējo es atceros, jo Tu man vienkārši neļauj pat piemirst), tad dodiet ziņu. Dace deva un atgādināja par sevi. Atlika vien nosmieties, jo neviena no mums tā īsti neatcerējās, kāda bija toreizējā vēlme. Vienojāmies, ka drīkstu darīt vienalga ko. Tonis tika noteikts “biešu” un tas viss ari tā pavisam aptuveni. Teju vai ņemot rokā pinceti, liku kopā mazās ziedlapiņas. Vajadzētu roku vairāk sīklietās patrenēt.

Ja nu ir tā sanācis, ka virtuvē esi pirmo reizi un par ziedošajām skumjām nezini pilnīgi neko, tad flickr krātuvē var redzēt visu sēriju. Atšķirība gan tāda, ka šie mazulīši nav lakoti.. varbūt vajadzētu?

Košu dienu!

Published by

Kni

Love yourself more

12 thoughts on “Ziedošo skumju turpinājums”

  1. Tu gan maini vārdus tā, ka redz pat sistēma Tevi sākusi uzskatīt par svešo un sūta uz apstiprināšanu…

 1. neesmu virtuvē pirmo reizi, bet ar ziedošajām skumjām nebiju pazīstami – nudien daiļi!

 2. Vari arī likt šim nosaukumu – Killing Tincii softly with this.
  Skatos, ka Tev atkal ir bronzas ķēde :)

 3. :) Es nezinu vai par mani esi vai neesi aizmirsusi, bet man ir sajūta, ka mums vēl jāveic priekšdarbi ar vīnu, ciemošanos un fantāzijas palaišanu brīvē, lai tiktu pie idejas.. :)

  1. Atceros gan, bet mēs neesam līdz galam vienojušās ne par formu, ne krāsu. Tās tomēr ļoti svarīgas lietas :D

   1. Tieši par to jau stāsts.. :) Vakar veicu pirmo priekšdarbu un izskatīju cauri visas tavu darbu bildes Flickr… lai nosēžas un ideja var dzimt.. :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.