Zilonis un Leduszeme

Kā tur īsti ir ar to garumzīmi?
Godīgi atzīstu, mulstu.

Zilonis brauks uz Leduszemi, līdzi ņemot vēl kādu mazu pārsteigumu, kuru saņēmēja varēs izmantot pēc saviem ieskatiem, taču fakts ir, būs jāzīmē. Kamēr tas viss vēl pie manis, zīmēju es, precīzāk, iemēģināju jaunos zīmodziņus.

Ar šī zīmodziņa starpniecību atgādinu, esiet uzmanīgi uz ielas. Aizdomāšanos praktizējiet jūras krastā vai parkā, ne braucot. Būs kā man. Beng beng.. sveiks, stabs un divi jauni zīmogi zilumu veidā uz rokas.

Zīmodziņu iespējas dažādas. Noteikti labi sader ar akrila krāsām, bālākām un košākām, tumšākām un gaišākām. Izvēlieties īsto papīru un iespēju jūra. To, kas apkārt pa malām, ja nav iecerēts tā, iesaku ar salveti notīrīt, lai, spiežot uz nelīdzenākas virsmas, piemēram, mīkstās aploksnes, neķēpātos apkārt nevajadzīgs rāmis. Ticu, ka ar šiem gumijas zīmogiem var izdaiļot arī kaut ko no auduma, jāiegādā tikai šādam nolūkam atbilstošās krāsas.

Atliek tikai ierādīt vietu adresēm un lieta darīta. Ja kas, pačukstēšu, izdaiļotās aploksnes kausē pat visnelaipnākās pasta darbinieces sirdi. Nopietni. Ir pārbaudīts. Kāpēc gan šādā veidā nepārraut to īgnuma apli?

Rakstiet vēstules!
Tās ir ārkārtīgi patīkami saņemt.

Lai silti!

Published by

Kni

Love yourself more

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.