7 diženi vīri, 7 diženi ziloņi #3

Ja palūgsiet draugiem nosaukt kaut vienu Klimta gleznu, es varu saderēt, ka deviņdesmit procenti, pat ja ne visi simts, minēs “Skūpstu”. Grozi, kā gribi, bet tā būs. Pat pajautājot viszinei Gūglei, viņa parādīs ne tikai to, bet arī vairākas citu ļaužu interpretācijas par Klimta skūpstu, kas atveidotas gan audumā, gan fotogrāfijā, gan šūdinātas pērlēs, gan iedabūtas vitrāžās. Klimts ir visur. Gan T-kreklu, gan trauku veikalā.

Nezinu, kur radies un kā darbojas Klimta fenoments, bet tas tika arī līdz manīm.
Pirms izlemt, kuru no diženajiem māksliniekiem iemūžināt zilonī, pajautāju Gūgles tantei, vai kāds kaut ko tādu ar plastiku jau nav darījis. Kā izrādījās, tad plastikotāju vidū attiecīgam polimērmāla “zīmējumam/rakstam” ir apzīmējums – Klimt cane. Kas vēl vairāk mani sajūsmināja,atklāju, ka pašos pirmsākumos, kad tikai sāku kaut ko lipināt, es biju jau biju paspējusi “uzdarināt Klimtu”.

Ļaujiet iepazīstināt – Gustavs!
Gustavs piedzima pirmais, bet dzima divas reizes, proti, viņam ir brālis, kuru diemžēl dēļ mana piekasīguma izbrāķēju. (Gustav I, neklausies). Gustavs dažādos apgaismojumos maina krāsu, proti, te mirdz zeltā, te pārvēršas karamelē. Sīkdetaļu un vijumu pavēlnieks. Ļoti fotogēnisks puisis. Lūgtum cienīt un mīlēt!

Lai bildi skatītu tuvāk un iedziļinātos ziloņa anatomijā, klikšķini uz bildes un kļūsti par ziloņpētnieku.

Published by

Kni

Love yourself more

11 thoughts on “7 diženi vīri, 7 diženi ziloņi #3”

  1. Šī 7-u sērija izskatās fantastiska. Vismaz sākusies ar tādiem ziloņiem uz kuriem paskatoties elpa katru reizi aizraujas!

    1. Paldies, Dace! Es jau šodien apspriedos ar manu labo roku, nez kuru no ziloņiem rītdien parādīt. Izlēmām.

    1. Tad jau es tā kā esmu tomēr paredzama. Interesanti būtu zināt, kurus no dižvīriem vēl kāds gaida…

  2. ļoti labs!!! ļoti ļoti labs!!! Esmu rakstiņu un to izlocīto Austrumu vīteņu fans !! :)

  3. re kā.. Neko nezināju par Klimtu (nokaunos, ka bastoju mākslas vēstures stundas un pajautāju googlei :D ), bet Gustavs ir mana simpātija no pirmā acu skata (manējā)..
    Skaists!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.