Ābeļziedi martā

Jāteic, ka mēs esam līdzīgas. Viņa ir romantiskākā būtne, kādu man jelkad ir gadījies satikt. Viņa izstaro mīļumu un pieder pie tās grupas cilvēkiem, kurus ieraugot gribas apskaut. Viņa liek smieties pat tad, kad gribas raudāt, savukārt pati aiz aizkustinājuma var noraudāt vienu lugas cēlienu vai pat visu filmu. Turklāt viņa nekautrējas tāda būt. Par Sigņa ieteiktajām filmām viņa saka, ka tās nevar skatīties, jo atkal būšot jāraud. :D Smieklīga viņa ir.

Ver vārdus kā krelles un es pat neatceros, kā mēs īsti iepazināmies. Ar ko mēs atšķiramies? Atšķirībā no viņas, savu romatisko daļu es noliedzu visiem spēkiem un dažreiz kaplēju pat laukā.. tikai patiesos brīžos, kad visas bremzes tiek atlaistas un visi striķi trūkst, es ļaujos.

Kad taisu kādam ziloni vai kaut ko citu, es domāju par šo cilvēku. Tad nu, lūk, šis zilonis un pogauskari sevī iemieso visu, kas viņā ir. Maigums, trauslums, rotaļīgums.
Tāda nu tā Une ir.
Mīļa.

P.S. Lai nu kā tur arī būtu, Une gribēja ābeļziedus. Ābeļziedus martā!

Published by

Kni

Love yourself more

14 thoughts on “Ābeļziedi martā”

 1. Es i beikc! :)
  P.S. Kaut kad es sadūšošos palūgt arī sev kādu ziloni…

 2. Kni! Man atkal jāraud – par Tevis uzrakstīto (tik skaisti neviens nav teicis), par skaisto zīnoli un auskariem… un ābeļziediem martā! Tu esi burvīga mana mīļā, mīļā Kni!

 3. Laimīgā Une.. :)
  Par romantismu un par ābeļziediem.. Un par Kni sirsnīgo tekstu.. :)
  Ne nu skauž, ne nu kā..
  Priecājos! :)

 4. Jā, Kni nav ražotāja, Kni ir radītāja! Tas emociju stāsts, kas nāk līdzi katram zilonim, padara to tik dzīvu un īpašu! Gluži kā mēs katrs…

 5. Es nezinu vai var būt kas skaistāks, cilvēks cilvēkam pasaka īstus, patiesus vārdus, manā pasaules izpratnē tas ir, kas īpašs. Paldies, Kni, par iespēju, lasīt ko tik brīnišķu un nojaust par jūsu draudzību.
  Zefīrozā rotas ir vairāk kā romatismu rosinošas, tās acīs ieziedina ābeles, pavasara vēju ….

 6. Tiiikkk, tiiiikkkk skaisti vārdi un arī ābeļziedi. :)
  Šķiet man arī jāpiesakās, Kni, lai uzveido man kaut ko tik pat skaistu. Laikam arī esmu romantiskā būtne, jo šis zilonis man šķiet skaistākais (varbūt vienīgi piparmētru zaļais tur līdz)..

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.