Abrakadabra: skaitītāj, griezies!

Kad dzirdēju, ka pārnāk Stefans, sapratu, ka vajadzētu tomēr saņemties un pateikt, ka par dzīvokli šomēnes par mums visiem trim samaksāju es un ka es no viņa labprāt saņemtu savu daļu. Apbrīnojami, cik naudas lietās es tomēr mēdzu būt kautrīga, lai gan zinu, ka tā nauda man pienākas.

Pajautājos, cik tad šamais samaksāja šomēnes par elektrību un vai bija mazāk nekā pagājušajā mēnesī. Naudas saruna bija iesākta.

Maza atkāpe: Oktobra elektrības rēķins mums bija uzkāpis debsīs un Stefans, kā jau inostrāņec, blisināja acis un nevarēja saprast, kas par lietu. Tā kā es tomēr esmu latviete un zinu, ap ko oktobrī lietas grozās un cik sasodīti auksti dzīvokļi šajā laikā, un, kā visi gaida, kad beidzot būs tā temperatūra zem 8 grādiem, lai tiktu pieslēgta apkure! Stefano vienu vakaru man lepni demonstrēja par mazām naudām nopirktu sildītāju. Sapratu, ka nu sūdi būs, jo viņš jau nav vīrietis. Dienvidnieks un dienvidniekiem Latvijā salst. Kamēr es pacietīgi gaidīju apkuras sezonas sākšanos un savā milzīgajā istabā dzīvoju kā tāda sīpolu princese ietuntuļojusies simts ādās, Stefano kurināja mūsu elektrību. Jā, bet rēķinu dalījām brālīgi.. bļin!

Kad šovakar viņam pajautājos, vai viņš zina, kāpēc par oktobri bija TĀDS elektrības rēķins, loģiski, ka viņš teica, ka ir ĀRKĀRTĪGI izbrīnīts. Tad es atļāvos viņam izskaidrot (ķiķinu). Sākumā man viņš neticēja, bet tad saņēmos vēl lielāku drosmi un aizcināju istabā ieslēgt to sasodīto mazo sildītāju. Kamēr šis gāja slēgt, stāvēju pie skaitītāja un mazliet jau baidījos, taču tajā mirklī, kad skaitītājs sāka griezties straujāk, es uzgavilēju!

Ja esiet pārliecinātas par savu taisnību, nu ņemiet to vīrieti pie rokas un vediet uz eksperimenta vietu, ja jau citādāk nesaprot. …bet tas ir tikai tad, ja esiet pārliecinātas :D

Mana eksperimenta rezultāts: šomēnes par elektrību maksāšu mazāk =P

Ar labunakti!

P.S. Par taisnību jācīnās un neļaujiet sev darīt pāri!
P.S.2. Foto: Tieši tik apmierināta sejas izteiksme man bija pēc eksperimenta!

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Abrakadabra: skaitītāj, griezies!”

  1. =) Lai mani apčakarētu, cilvēkam ir jābūt vienu pakāpi augstāku čuju nekā man… vēl nevienu neesmu tādu satikusi. Vajadzēja man tomēr kļūt par detektīvi vai spiedzi, kā man pirms tiem 7 gadiem paredzēja :D

  2. kad es ieraugu ko tādu, kādā krāsā ir Tavs mētelis, es vienmēr atceros Tevi. Tā nav ne rozā, ne lillā, ne fuksiju, ne ka’da cita krāsa – tā ir Kni krāsa.
    Tā, lūk.
    Protams, ka ne pa’ tēmu!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.