Acu fizkultūra

Vārds fizkultūra skolas laikā mani vienmēr sajūsminājs un vēlākais apzīmējums “sports” drīzāk izklausījās pēc tāda kā noniecinājuma. Par godu fizkultūrai, šorīt mazliet pavingrosim. Tā kā arī man sanāk visu dienu pavadīt pie datora, tad acis uz dienas beigām liek par sevi manīt, un, it kā izrādīdamas neapmierinātību ar manu darbu un dzīves stilu, mazliet piesarkst un aizmiglo skatu. Lai acīm palīdzētu un veicinātu asinsriti, uzzīmēju nelielus vingrojumus/vingrinājumus.
Trenējieties vairākas reizes dienā!
1. VINGROJUMS: Galvu turiet taisni, visas kustības veiciet tikai un vienīgi ar acīm.
Skatieties pa kreisi, pa labi, pa kreisi, pa labi… Vingrojumu atkārto 10 reizes. Skatoties uz katru no pusēm, skatieties uz acu kaktiņiem.
2.VINGROJUMS: Galvu joprojām nekustiniet. Skatieties uz augšu, uz leju, uz augšu, uz leju. Vingrojumu atkārtojam 10 reizes.
3.VINGROJUMS: Aizžmiedziet acis cieši, jo cieši un paturiet tās ciet pāris sekundes. Veriet vaļā un skatieties tālumā. Vingrojumu atkārtojam 10 reizes.
Lai možāks skats uz dzīvi!

Published by

Kni

Love yourself more

One thought on “Acu fizkultūra”

  1. pievienoju vēl vienu: uz loga uzlīmējam/uzzīmējam nelielu punktiņu un tad pārmaiņus skatāmies uz punktiņu un kādu objektu tālumā caur logu. Nu, teiksim, 10 reizes uz katru.

    P.S. vakar nopirku sev dzeltenas tulpes, veselu pušķi. Uzreiz i aces mazāk sāp, i ģīmīt’s smaidīgāks. Mani nabaga kolēģi uzelpo.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.