Ak, tai jau mēnešreizes!

Tajās reizēs, kad izdzirdu visai nievājošu teikumu „Nedabūjusi!”… „Mēnešreizes laikam!”.., kas raidīts kādas sievietes virzienā, man tomēr drusciņ apskrienas dūša, turklāt, ja to vēl izsaka kāds no vīrieškārtas kolēģiem, gribas paņemt tuvāk pieejamo mietu un belzt! Kā teiktu kāds draugs – ar slapju airi pa pakaļu, lai ir tūska un tad mēs varētu padiskutēt vairāk par šo tēmu.

Drīzāk caur joku nekā pateicoties konkrētām pārdomām esmu nonākusi pie sieviešu teorijas, kas galu galā mazlietiņ pat varētu izklausīties baisa.

Pirms. Vienu nedēļu viņa kļūst pārspīlēti jutīga, nesaprot jokus, par kuriem citu reizi būtu smējusies vēderu turēdama, raud ne tikai skatoties salkanas filmas, bet arī reklāmu laikā. Aizkustinošāks youtube video liek lūpai trīcēt un asara, kas spiežas laukā acs kaktiņā, tiek iebakstīta atpakaļ. PMS – pirms menstruālais sindroms. Tā kā puiši ielāgojiet, šo te kontrolēt grūti, tāpēc lūdzu izrādiet sapratni.

Virsotne. Te nu ir tas, ko vīriešcilvēks sauc par „Mēnešreizes laikam”. Ir gan un smieklīga te nav nekā, jo katrai sievietei tas viss process norit pavisam citādāk. Vienai nekait nekas, taču kāda cita no sāpēm lokās visu dienu un no tām atbrīvoties neizdodas pat pēc jaudīgākā ibumetīna dzeršanas. Tad tagad padomājiet, kādu laipnību jūs cerat sagaidīt no asiņojošas būtnes, kas lokās sāpēs, ir miegaina un par to vien sapņo, kad tiks pie gultas, segas un spilvena? Tāpēc labāk izrādiet rūpes un tos nievājošos izteicienus aizstājiet ar ko citu, vai vēl labāk – nelietojiet nemaz.

Pēc. It kā tā jau nebūtu gana, dažām vēl ir arī pēc menstruālais sindroms. Nezinu, vai nu atmiņā spilgti palikusi iepriekšējā nedēļa, bet šī apburošā būtne var būt niķīga arī nedēļu pēc. Pieļauju, ka sapratnes deva ir beigusies, tāpēc lieciet viņu vienkārši mierā.

Visu šo te rezumējot sanāk, ka tikai vienu nedēļu mēnesī sieviete ir savā ādā :D Smieklīgi līdz asarām, ja to skaitli vēl izskaitļo uz visu gadu – akurāt 12 nedēļas jeb 3 mēneši :D

Vai nav jautri? :D

Foto:http://maxcdn.fooyoh.com/files/attach/images/593/934/705/004/angry-woman.jpg

Published by

Kni

Love yourself more

12 thoughts on “Ak, tai jau mēnešreizes!”

  1. Nu, tīrās briesmas :D Kopumā mani šī štelle uzjautrina, vismaz tas process vērojot savas sajūtas un domājot, ko ar tām iesākt.

 1. Ha, ha, tad jau neesmu vienīgā, kurai visa dzīve šķiet vienas vienīgas mēnešreizes. Kā ceļas pašapziņa, uzlabojas sajūtas un domas neklejo tikai ap vēlmi gulēt un rīt ko saldu, tā pat nepaspēju kārtīgi to izbaudīt, kad atkal sākas viss no gala. Nomācoši un apnicīgi, bet nu māte daba to iekārtojusi tā ar gudru domu! ;) Toties sarkanvīns tādās dienās nomierina.

  Vīrieši, dodiet savām sievietēm šokolādi un sarkanvīnu.

   1. Man jau šķiet, ka apvienojoties domubiedru grupā, varētu dzert vienā laidā un vispār nebūtu jāgaida “pēc nedēļas” :D

 2. :D laaaabs! :D
  šito džekiem kā informatīvo materiālu, lai gatavojas ļaunākajam un priecājas, ja kaut kas ir kaut mazliet labāk! :D

  Bet nopietnais skats no malas – man tomēr ir sajūta, ka to visu var normalizēt ar harmonisku dzīves veidu (kas ietver iemācīšanos arī stresot mēreni), ar vecmāmiņu tēju receptēm (jo kaut kāda vella pēc tās tak tika izdomātas) un katras pašas īpašajiem paņēmieniem (šokolāde un vīns, ibumetīns un nošpa, termofors un siltas tējas utt) uz sūru grūtu pieredzi balstītiem..

  Un vīna dzeršanas atruna man patika! ;) Bet nākamnedēļ dzeram, tādēļ ka pilnmēness! ;)

  P.S. Punktu par sakritībām ar mēness fāzēm laikam labāk vīriešiem neminēt.. :D

 3. .nez – tā jau var pieņemt, ka sieviete savā būtībā arī ir tas raudoši nervozais, emocionālais un viegli satricināmais radījums, bet tā viena “atvaļinājuma nedēļa” mēnesī ir maza atkāpe no normas, tāds jokains un racionāls maskulīnais periods;)

 4. Hi hi, nu tā 1 nedēļa tak ir tā, kad notiek ovulācija, t.i. visreālākā iespēja palikt stāvoklī! Tāpēc jau esam tajā laikā “atvērtākas komunikācijai” un nebiedējam prom vīriešus :D tas man tāds primitīvais izskaidrojums :)

 5. labs raksts un dievinu komentārus.

  es arī varētu ar mietu kādam bliezt, ja mani aizvainotu (tai jau mēnešreizes), Ne jau gluži es tās isvēlējos. Neviens man neprasīja vai tās gribu, cik daudz, cik bieži un cik viegli panesamu devu.

 6. Laba teorija! Protams, ka katrai jau tas viss kaut nedaudz atšķiras, bet vairāk vai mazāk ir tā kā raksti. Un tie nicinošie teksti no vīriešu puses reizēm tiešām ir nevietā. Sievietes daudz ko pārcieš, kamēr viņi reizēm pat galvassāpju dēļ paliek tik slimi un nevarīgi, kā mazi bērni.Protams, tas ne par visiem.

 7. :) Jaa, sarkanviins ir dieviigs nomierinoshs liidzeklis! :)

  Man jau dazhkaart shkjiet, kaa viirieshie muusdienaas arii ir meeneshreizes! :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.