Alus un durvis

Nē, nē, es neesmu atsākusi rakstīt un arī par šo minstinos, jo ziniet, klusums dzied(ē).
Vakardien vakarā uztapināju mazu ierakstu, kuru kāds no jums jau ir saņēmis personīgi kā vakara lasāmvielu. Pateicībā par jūsu patiecību, tomēr izlēmu to publicēt.

Tātad – par alu un durvīm.
Klīstot riņķī apkārt un nevarot saņemties aiziet mājās, pa ceļam satiku bijušo kursabiedreni, kura man nejauši pienesa kādu ziņu, par kuru es jau tā kā tā nojautu un tai biju gatava, jo nekas vairāk par jau zināmo mani pārsteigt nevarēja. Tas vairs nebija dūriens, tik vien tāda sānu pabikstīšana.

Atvadījos un devos uz veikalu, lai tiktu pie kaut kā ēdama, lai gan līdz šim brīdim nekam no tā visa neesmu pieskārusies. Neviļus roka pastiepās arī pēc alus. Vismaz kaut kas reibinošs, lai miegs labāk nāktu un apiņi sirdi mierinātu.

Stājos pie kases, bet man priekšā puisis. Pajauns. Cigaretes lūko. Kasiere kā tāda tikumības policiste taujā pēc gadiem. It kā tā jau nebūtu pietiekami ar puiša mulsumu, viņa sevī atklāj arī muitnieci un prasa pasi :D Puisim loģiski dokumentu nav, taču viņš dievojas, ka 23 viņam esot. Muitniece notic un puisis tiek pie cigaretēm.

Mana kārta.
Tā kā uz pirkuma robežkotroles esmu nonākusi es ar savu muitojamo preci (un es taču sasodīti labi izskatos!), arī man tiek raidīts skatiens un ir skaidrs – velc nu vien laukā savus dokumentus :D
Muitniece velta arī man striktu: PASI!
Neko vēl nerādu, vien nosaku: divdesmit seši!
Meitene rindā aiz manis jau smej. Atrādu autovadītāja apliecību ar briesmīgo foto un tieku pie sava alus.

Prozit! Par durvīm, kas lēnām aizveras, jo kamēr šīs nav ciet, nākamās vērt vaļā nevar. Citādi būs caurvējš.

Links uz foto.

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Alus un durvis”

    1. Paldies =)
      Īpaša ziņa Tev. Tu brauc un atpūties, bet tad, kad būsi atpakaļ, došu Tev grāmatu “Eat. Pray. Love.” Es taču nespēju to filmu sagaidīt un, kā jau ar mani daudz kas notiek, iegāju grāmatnīcā un šī jau mani tur gaidīja. Īstie cilvēki, notikumi un lietas pie manis kaut kā paši ceļu atrod un tas ir tik neparasti labi!

  1. Man šī grāmata jau ir ceļasomā. Kad atgiezīšos varēsim par to parunāt. :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.