Ar šiem nenoslēpsies

“Citās zemēs nedēļa sākas svētdienā,” nodomāju pie sevis klusi un nolēmu, ka laiks saliet tēju krūzēs (vīgriežu, labākam miegam) un parādītu, ko esmu paspējusi sastrādāt.

Viss sākās ar metāla detaļām, pēc kurām roka stieptinstiepās un aizstiepās. Vienmēr ir kaut kāds izaicinājums, it kā gatavu lietu tomēr padarīt vēl gatavāku. No trim reizēm, kad to esmu mēģinājusi darīt, šī būs otrā, kad, manuprāt, ir izdevies. Auskari ar etno pieskaņu, kas, kā novēroju Hamburgā, lēnu garu pārpludina visu veikalu plauktus. Neviļus roka zīmē bultiņas, liek punktus un svītras, galu galā radot tādus kā rakstus. Atliek tikai izlocīt auskarāķus un auskari var doties pie kādas no jums.

Paša auskara izmērs garumā: 3.5 cm.
Nav nekādi mazauskari un nav paredzēti slēpšanai, jārāda!
Septiņi delfīni un šie lieliskie auskari būs Tavi!

Spilgtu nedēļu!

Published by

Kni

Love yourself more

16 thoughts on “Ar šiem nenoslēpsies”

  1. Sēžu un skatos…skatos un domāju…pievelku tuvāk bildi, paskatos no tālienes… Es ceļu roku un piesakos uz šiem! paspēju? :)

    1. Elīn, ja izdomā, tajā bodē palika vēl viens pāris šādu metāla detaļu. Ņemot vērā to cenu, domāju, neviens tās neņems. Var sadomāt ko līdzīgu vai tā.

      1. Māju ar galvu :) patīk tā forma, patīk galarezultāts. Būtu labi sadomāt :)

        1. Precīzi! Vēl vakarnakt sēdēju un domāju, ar kādu krāsu aizpildīt.. visi padomdevēji pusē trijos gan gulēja, nācās konsultēties ar sevi.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.