Arī tā var iepazīstināt!

Kur gan citur cilvēki mēdz tikties pēc sešiem vakarā, ja ne bodēs. Tā gadījās arī man un, tā kā stāts ir visnotaļ kuriozs ar krietnu devu smieklu, tad atļaušos caur puķēm to pastāstīt arī te. Cik tad var bildes skatīties un lasītprasmi pamest novārtā.

Griežos pa labi, sasveicinos un mūsu satikšanās uzņem apgriezienus. Tiek pieaicināts vīrs un visam tam seko kolorītākais veids, kādā jelkad ar kādu esmu iepazīstināta: “Kni! Ar viņu man internetā ir sekss..” Nezinu, kāda bija mana sejas izteiksme, taču vaigi iesārtojās krietni, turklāt vienīgais, ko varēju tajā mirklī darīt, ir smieties, jo rādās, ka esmu kaut ko palaidusi garām. Galu galā izrādās, ka mutīgā dāma tiek vainota smaidīšanā, ķiķināšanā un pārāk ilgā uzkavēšanā pie datora ekrāna, kurā rādās “kni.virtuve”.

Mierinu vīru, ka ne viņš pirmais, ne pēdējais, kurš bijis uz mani kaut drusku greizsirdīgs, lai stājas rindā un drīz kopā ar pārējiem vīriešiem (nu jau man zināmi četri) varēs dibināt klubiņu. Jejbogu, šis ir smieklīgi! Mīļie vīrieši, nesatraucieties, jūsu dāmas nekur nemuks. Viņām vienkārši te patīk parunāties un acis papriecēt. Tas tad arī viss. Bet kā atceros to teikumu, tā smejos joprojām!

Dāmas, bet tagad uzruna jums.
Viss, kas jums būs vajadzīgs, ir – prasme izlocīt dzērvīti, viena auskaru nagliņa un ķēdīte vai kāda lenta, kurā to visu brīnumu iekārt. Un tātad, kad būsiet izlocījušas dzērvīti (vai ko citu, ko sirds kāro), izduriet tai cauri auskaru nagliņu un galā izveidojiet cilpiņu. Dzērvīti labāk locīt no kāda stingrāka papīra, lai tā tik ļoti nedeformētos, ne to pagatavojot, ne arī valkājot. papīrs paliek papīrs. Lūk, kad izveidota cilpiņa, veriet cauri vai nu ķēdīti vai diedziņu, vai lentu un viena veiklā, pavisam vienkāršā pavasara rota svētdienas rītam jums būs gatava!

Published by

Kni

Love yourself more

9 thoughts on “Arī tā var iepazīstināt!”

 1. Mīļā Kni!!! :D (smiekli gar zemi)
  es pat nezinu kā to visu izstāstīt :D (smiekli atkal gar zemi)

  Kā katru darba dienas vakaru ap šo laiku skatos savu no sirds “iemīļoto” seriālu Ugunsgrēks! Lai nepalaistu garām kaut ko svarīgu (kā vienmēr) ar vienu aci lasu ziņas un kaut kā (pilnīgi neizprotamā veidā, protams) iemaldos arī virtuvē. Tālāk sāku kratīties smieklos un ķiķināt, piedevām saprotu, ka acīs atkal lēkā velnēni….tā kā smieklos vārtos pa zemi, neko loģisku paskaidrot vīram nespēju…un šajā visnotaļ erotiskajā brīdī atskat tas ikvakara teksts :D :D :D Nu kā var nepielekt, ka es atkal daru TO – esmu virtuvē!!!! :D (smieklos vārtos pa zemi)

  Ps.skaista dzērvīte, uzreiz to pamanīju :)
  Par dzērvīt man ir savs stāsts. Reiz pieņemšanā pie Japānas vēstnieka uz galda starp traukiem dzērvītes tā skaisti bija sasēdinātas. Parasti es tik tiešām tā nedaru, bet nespēju turēties pretim kārdinājuma un vienu ieliku savā somiņā. Vēl tagad glabāju kā lielu dārgumu.
  Man kādreiz ir stāstīts, ka pareizi izlocīta dzērvīte ir viens no sarežģītākajiem oregami. Būs jāpamēģina :)

  1. pavisam nesen iekš etsy redzēju ausīs iekarinātas dzērvītes un taisni nodomāju, ka kādreiz derētu pamēģināt :)

   1. Etsy ir arī metāliski, zeltīti un vēl sazin kādi šie putniņi. Nav mans izgudrojums, tikai gribējās uz ātru roku izrotāties ciemos ejot. Tā nu izrotājos 5 minūtēs.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.