Atbilde aiz sajūsmas ģībēju korim

Manuprāt, latviešu tauta aizies bojā nevis dēļ tā, ka slinki vairojas un naski pamet tēvzemi, bet gan dēļ bezgaumības. Bezgaumības un paškritikas trūkuma.
Ar pirkstu nerādīšu.
Pateiks, ka man skauž.
Tipiski latviski.

Published by

Kni

Love yourself more

11 thoughts on “Atbilde aiz sajūsmas ģībēju korim”

 1. nākošreiz, kad mēs visi aiz sajūsmas korī ģībsim par kādu no Taviem kārtējiem veikumiem, es centīšos atcerēties, ka tādējādi iznīcinu latviešu tautu… vai tāds bija mesidžs? :D

  1. Nē.
   Bet Tu tikko pateici, ka es esmu bezgaumīga un man nav paškritikas.
   Tev būs visas iespējas to nākamnedēļ vēlreiz pierādīt.
   Ir milzu atšķirība – izteikt sajūsmu tikia tāpēc, ka tas ir savējais, vai arī izteikt sajūsmu, jo Tu tā patiešām domā.
   Pirmais ir liekulība, otrais – patīkams retums.

   P.S. Rudu, man vajadzēja atstāt Tavu komentāru.

   1. o nē, par bezgaumību un paškritiku es neteicu neviena vārda un pat nepadomāju!

 2. who cares? Neviens nav perfekts, visi ir mega gudri un advancēti, mutes plašākas par laidara vārtiem un pirksti veiklāki kā izcilākajam pianistam.

  1. Man rūp.
   Nav runa par perfektumu. Perfekti patiesībā ir garlaicīgi, bet kārtējo reizi ieraugot sajūsmas elsienus tur, kur tādiem nav jābūt, mani pārņem doma, ka cilvēki patiešām vai nu ir akli vai ņirgājas. Tas ir tas pats vecais stāsts par “mani draugi teica man, ka es protu dziedāt”…
   Bet es neko vairāk neteikšu, jo, kā jau teicu, pēc tam sekos – viņai skauž. Arī šajā gadījumā cilvēkums nesaprotu. Kāpēc visi (ok, liela daļa) iedomājas, ka viņu dzīve ir tik apskaužamas, ka viņi paši tik apskaužami.
   Tad, kad Skyā tika sarīkots tas “grandiozais šovs”, ta dtaču arī bars elsa – kas tas par šovu. Sūds ne šovs! Jopt! Pamācies kaut ko, pirms atrādīties nāc.

 3. nu tad otreiz mans komentārs. :D

  vēl nesen bija tendences – uzkar nagliņā bumbiņu, piekar auskarāķi un sauc sevi par rotu mākslinieci. jaunākā tendence – safanoties par kādu dizaineri, nošūt pāris vīles un saukt sevi par dizaineri.

 4. no Tava ieraksta neko nesapratu, aizgāju palūkoties pie agnesigas un ielumodēs, vai tur nav tā kolektīvā ģībšana, bet nē… Tad nodomāju, ka laikam kāda plastikotāja izcēlusies… ehh, laikam jau nav mana darīšana, bet ziņķārības velniņš tur iekšā tomēr knibinās :D Tagad noprotu, ka laikam par lupatām ir runa :)

  1. Izbeidziet tēlot detektīvus, nopietni.
   Šitas jau sāk izkstīties pēc twitter un “skatieties šonedēļ Panorāmu”. :D

    1. Intrigu radījāt jūs.
     Tie ir tikai daži teikumi.
     Tā arī citur, kur kaut kas rakstīts. Cilvēki paši izsecina, vajag viņiem tikai ļaut.

 5. Kā man patīk, ka Tu piktojies. Manuprāt šo te komentāru varētu parakstīt arī zem Graubas rīgas sargiem un sašutumu par neizvirzīšanu vismaz oskaram. Paškritikas trūkums ir nāvējoša slimība. Un latvieši ir naski uz divām lietām – uz koriem un uz blēšanu korī. Gan par gan pret. Mūsos visos ir kaut kāds metronoms, kas liek tikškēt taktī.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.