Atcelts tas pasaules gals

Darbības laiks: vakardiena. Pats pats vakars.
Sarunas tēma: būšu reklāmists.
Sarunas lūzuma punkts: radošums mēdz aplauzties planktona vēlmju un vajadzību priekšā.
Secinājums:

idiotiski.
akmanšesiņ.
lab ka nākamgad pasaules gals.

Novēlota informācija, kā citāta autore teica, no nedrošiem avotiem (Une, es Tev iedošu adresi.. nu, kur varēs izrēķināties par šo “apsaukāšanos”): pasaules gals pārcelts uz 2036. gadu.

Kaut kā tā.
Smējos balsī, lai gan to visu augstākminēto lasīju.
Mani smiekli esot kļuvuši gardi. Agrāk tā neesot bijis.
Vilksviņzin. Smejos. Smejos un klausos.
Nevar saprast, ko tur kāds citu saklausījis.

Gardi vai negardi, smejieties arī jūs!
Lai koša diena!

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Atcelts tas pasaules gals”

 1. A, kā ir foršāk dzīvot, ja dzīvo ar domu, ka vēl gads ar kapeikām, vai, ja vēl divdesmit pieci ar kapeikām?
  Domāju, ka daudzi gada laikā iespētu vairāk kā citi 25 :/

  1. Viens variants varētu būt drosmes trūkums. Drosmes dzīvot tā,kā gribas. Ja pasaka, ka palicis gads, tad tak var atlaist uz pilnu klapi, norauties no ķēdes un izdarīt to, kam citādi drosmes nepietiktu.
   Glups piemērs, bet tā filma par Veroniku, kura grib mirt (neesmu Koelju daiļrades cienītāja, grāmatu neesmu lasījusi un nelasīšu), viņa pēc pašnāvības mēģinājuma pasaka, ka sirds slima un ka palicis vairs tikai gads. Iedomājies, pašnāvniecei sagribas dzīvot! Pirms tam taču gribēja mirt… bet, kad nu ir iespēja, atsakās.

   Īsāk sakot, tas ir tikai attaisnojums, lai nav vairs jāuzņemas atbildība un atbildības slogs, kā zināms – smags, maita! Ja par savu rīcību vēl gadiem būs jāatbild, tad daudzas lietas tiek pastumtas malā.

   1. Ou mai, meituki… Ja jūs zinātu, cik tā pasaules gala tēma ne pa visam nav feina tad, kad tev ir divi mazi bērni pūrā!!! Nu ārprāts! Un ir viena alga, vai viens gads vai 51 – negribās pat dzirdēt, ka TAS (kaut kas) nāks un noslaucīs no zemesvirsas VISU!!! Biedējoši meitenes, tā ka as`ras acīs, es teikšu…

  2. Jā! Man ar liekas, ko tik es nedarītu, ja būtu gads. Bet tai pat laikā, laimē noelšos, ka nezinu, cik, bet ceru, ka vēl daudz, daudz, daudz…

   Starp citu, ir filma Ģitāra – angliski tāpat, par šo pašu tēmu, tikai bez Koelju. Man toreiz patika, kad skatījos. Iesaku, Kni.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.