Attieksmes jautājums

Kāds teica, esot auksts, nodomāju ap pusdienas laiku, kad vējam plivinot svārkus un spraucoties gar blūzes neaizpogāto daļu, ar velosipēdu braucu promenādes virzienā. Cik patīkams, cik atsvaidzinošs – bija mans laikapstākļu raksturojums. Mana Silva saka, vasara esot attieksmes jautājums. Tieši tas noskanēja galvā, kad, tikusi līdz promenādei, uz ādas sajutu lietus lāses. Var gausties, bet var arī nopirkt ķiršus un braukt mājās, lai skaisti palasītu dīvānā. Palasītu grāmatu un palasītu ķiršus no šķīvja.

Tā gaušanās par it kā neizdevušos vasaru ir mazliet smieklīga. Tas ir kā apliecinājums laimes realizēšanas īpašo apstākļu gaidīšanai. Kad būs tā, tad es noteikti.. Kā tad, kuru jūs te mānat? Var saskumt, ieraugot rudenīgas puķes tirgū, bet var tās nest mājās un vairot prieku, katru reizi noraugoties uz kārtējā ziediņa atvēršanos. Arī tas ir attieksmes jautājums.

Var bažīgi lūkoties debesīs, bet var priecāties par to dažādību. Arī tas ir attieksmes jautājums.

Ir ļoti viegli būt starojošam saulainās dienās, bet jūs pamēģiniet arī citās!

Arī tas ir attieksmes un izvēles jautājums.

To, cik krāsaina un izdevusies būs jūsu vasara, noteiksiet jūs paši, nevis gaisa temperatūra aiz loga.

Mīļie, jo tas ir attieksmes jautājums.

Košu nedēļu!

Published by

Kni

Love yourself more

3 thoughts on “Attieksmes jautājums”

  1. Paldies! Merci! Dank u! Tik skaisti un ilustratīvi burvīgi pateici tieši to, kas bija jādzird šorīt pie rīta kafijas, plānojot, kas tad jāliek ceļasomā :) Tātad džinsiem – nē, tikai baltas linu bikses un kleitas, vai ne? Vēlot visiem virtuves viesiem un Tev burvīgu vasaru ar pareizo attieksmi :)

    1. Es gan paņemtu arī kaut ko siltu, kādu vējjaku un tā, kaut ko praktisku arī, lai gan linu bikses ir skaisti, citādi būs kā man šorīt. Joprojām nesaprotu, kāpēc nepaņēmu jaku. Nosalu, tagad sāp galva un sajūta kā uz temperatūru. Visādi citādi, bon voyage! Rīga Tevi jau gaida!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.