Aus! Basta! Feierabend nebūs.

Sākšu ar to, ka visu cieņu spāņiem un mani apsveikumi ar uzvaru! Lai arī cik ļoti simpātiska un tuva nebūtu Vācijas izlase, drusciņ objektivitātei ir jābūt – sarkano pārākums vai vismaz aktivitāte bija acīm redzama un vācieši ļoti labi apzinājās, ka viegli nebūs. Apzinājās, bet cerēja. Par to, ka fināls būs ļoti aizraujošs, šaubu vairs nav un arī spēle par trešo vietu var nest dažādus pārsteigumus. Kopumā ņemot, esmu ļoti gandarīta par tiem lieliskajiem mirkļiem un izspēlēm, ko redzēju un vēl arī par to, ka vismaz šogad Jāņi pateicoties futbolam man izvērtās priecīgāki. Vēl kaut ko interesantu no šī pasākuma?

Emm… esiet pamanījuši Anatolija Kreipāna komentēšanas stilu un viņa plašās zināšanas par katru no komandām, to spēlētājiem? Katru reizi ar apbrīnu klausos viņā un domāju, nez kur un kā viņš iegūst šo informāciju. Nez kā viņš sagatavojas spēlēm, lai kā papildus odziņu informāciju pasniegtu skatītājam? Līdzīgu erudīciju esmu novērojusi krievu komentētājiem eurosport kanālā sākot no Tour de France un beidzot ar Pasaules kausa posmiem biatlonā. Gluži vai kā runājošas enciklopēdijas sporta komentētāji steidz pastāstīt stāstus, kas spēlei piešķir papildus izzinošu funkciju un spēlētājus padara par kaut ko daudz vairāk nekā kustīgām figūrām, kas dzenā bumbu. Atkal un atkal klausoties Kreipāna stāstījumā, pārliecinos, ka cilvēks patiešām ir savā vietā.

Tad gaidām finālu? =) Es par Nīderlandi, jo, kā šodien Terzens izteicās – vāciets un nīderlandieties vienu un to pašu vurstu vien ēd :D

Lai koša ceturtdiena, bet pagaidām labs miegs.
Bilde no Bild.de, savukārt, ja kādam kārojas mūziku, TE būs.

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Aus! Basta! Feierabend nebūs.”

  1. Es laikam pirmo reizi vakar ieklausījos īsti ko Kreipāns komentē :) Brīžiem man likās ļoti jautri. Tagad es zinu ka Vilju ir ogļrača dēls, un Spānijas vārtsarga draudzene ir seksīgākā žurnāliste pasaulē :)
    Tad nu atliek gaidīt finālu, un lai uzvar stiprākais!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.