Austrumu virzienā

Kamēr citi ļāvas ikgadējai romantikai, kuru parasti praktizē reizi gadā un konkrētā dienā, biju beidzot sarunājusi tikšanos ar cilvēku, kurš, pašam nezinot, bija klāt brīdī, kad spēru savus pirmos soļus plastikošanā. Virtuvē viņa pazīstama kā Tin Līva un pavisam neoficiāli ir bijusi mana pirmā skolotāja, jo tolaik mans iekšējais žīds neļāva šķirties no attiecīgās naudas summas un aicināja visu pamatu apgūt pašai. To es arī darīju, lūkojoties uz mapītē sakrātajiem Līvas un citu meistaru darbiem.

Bet tas bija krietni sen un vairs nav taisnība, savukārt taisnība ir tā, ka Līva no sava arsenāla uz brīdi aizdeva man pāris vērtīgus rīkus, kādi pavisam noteikti pēc šiem izmēģinājumiem būs arī man, proti, Lisas Pavelkas tekstūrplates, ar kurām paveicamas brīnumu lietas, sākot ar mokume gane, turpinot ar mica shift un noslēdzot ar sutton slice tehniku, par ko tad arī šoreiz būs runa.

Biju tik ļoti nocietusies visu izmēģināt, ka pēc tikšanās uzreiz ķēros pie darba un sajūsmu nespēju apvaldīt līdz pusčetriem rītā.

Darba gaita ir šāda. Ja citās reizēs tekstūrplates izmantotu atspieduma veidošanai, tad šajā reizē tukšās vietas rūpīgi aizpilda ar plastiku. Labi, vienkāršākā variantā varētu visu aizpildīt ar vienu krāsu, bet vai tad man vajag vienkāršāk? Kur tas tas ir redzēts!

Katru krāsu pildīju atsevišķi, lieko izzvejojot laukā ar adatu. Paviršības atspēlējas galarezultātā, tāpēc labāk būt rūpīgam jau sākumā.

Nākamais solis ir to visu izdabūt laukā no plāksnes un pārvietot ar sagatavotās pamatnes. Viss pārējais jau ir bauda un medusmaize. Galarezultāts ir šāds un ceļo pie Sigitas.

Mazliet tuvāk.

Lai koši un silti!

Published by

Kni

Love yourself more

17 thoughts on “Austrumu virzienā”

  1. Sī, apsveicu! Tu esi 10 tūkstošā komentāra autore jeb 10 tūkstoši tējas tasīšu te ir ieliets. ;)

 1. Ak, kā es patiesi priecājos, ka BEIDZOT ir izdevies jūs atkal pārsteigt, citādi tāda viegla snauduļošana. Rīt no rīta būs vēl kaut kas. Patiešām būs. Šoreiz atrādāmo materiālu nekur neaizmirsu. ;)
  Vēlreiz paldies!

 2. Paldies! Paldies! Paldies!
  Ja nu ir kāds, kurš grib kaut ko līdzīgu a la citos toņos, tad šodiena un rītdiena ir pēdējais brīdis, kad man par to paziņot.

  1. A var palugt uz orandza pamata, ar suligi zalju un dzeltenu rakatu. Bet nevis ka kvadratus atstat, bet gan romba. Un zem ta apaksha mazu lapinju??? :)

 3. Kas kuram ir oranžs.. kas kuram sulīgi zaļš un dzeltens. Tas pirmais. Citādi jau var.
  Otrs, kāpēc Tu liec trīs jautājuma zīmes? Nav uzbrauciens, bet vienmēr rodas jautājums, vai tas apzīmē to, ka man slikti pielec? ;)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.