Bet tagad gan.. iesim mellenēs!

Katras veidotās apročpogas ir tāds mazs izaicinājums, jo taisīt kaut ko vīrietim tomēr ir grūtāk kā sievietei, un man parasti bail, ka viss, ko uztaisīšu, tomēr būs ar krietnu sievišķā devu. Iespējams, ka arī šīs melleņu sorberta apročpogas ar ziediem dveš pēc sievišķā, tomēr ceru, ka vīrietis, kurš tās valkās (ja valkās), to darīs ar prieku.

Atceros, kā viens mans importa draugs, aizrautīgs manu prasmju cienītājs, ar nesapratni sejā teica: “A kur tādas velk?” Ak, Tu, topošais doktors… nopūtos un stāstīju, turklāt apliecināju, ka ir tādi cilvēki, kas kaut ko tādu patiešām ikdienā lieto. Arzemijā par lietām laikam cits uzskats un ārišķības izpausmēm vēl jo vairāk.

Nu, Giču, vīra kungs lietos?

Published by

Kni

Love yourself more

10 thoughts on “Bet tagad gan.. iesim mellenēs!”

 1. Es baidos, ka es viņam tās nocelšu… :) Kā jau teicu, nav nekas no tevis darinātā par ko būtu teikusi, nu, šis man tā ne visai… bet šīs ir tās par kurām saku – OMG!

  1. OMG ir lieliska reakcija :D Paldies! Man pašai patika šīs taisīt, turklāt bija mazliet jua piemirsies, kā ar tādu melleņu toni strādā.

 2. Zin, un par to sievišķigumu – mūsdienās vīrieši tik daudz ir aizguvuši no sievietēm (rotas, kosmētika, apģērba veidi), tāpat kā sievietes no vīriešiem (to laikam sauc par unisex?) , ka diez vai krāsainas, puķainas pogas, pat ja tās domātas “vecim”, var nosaukt par sievišķīgām… :) Mans kundziņš nav mačo tipa, viņš drīzāk ir tas, kurš nēsās “puķi pogu caurumā”… :)
  Bet viņa viedokli patreiz vēl nezinu…

  1. Ak, Tu, mana mīļā rupekle =)
   Tincij, ja Tu zinātu, kā kāpa Tavas akcijas, kad Tu pirmo reizi sulīgi nolamājies.

  1. Taisni vai bail jautāt, ko es Tavā sapnī darīju :D
   Man pēdējās naktis dīvaini sapņi rādās un dīvaini cilvēki “ciemos” nāk.

   1. runājot par sapņiem. Man arī pēdēja laikā kkādi murgi reti riebīgi rādās. + lielais rijamais piemeties (un ne tikai man) šajā nedēļā. :o

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.