Runā jau, ka labākā reklāma ir tā, kas ceļo no mutes mutē, un tieši pa tādu ceļu šo pogu īpašnieks nonāca pie manis. Ieraudzījis ziloni, painteresējās, kas to darinājis, sadabūjis epastu, rakstīja ziņu, kuru es tā gandrīz nejauši izdzēsu. Labi, ka gandrīz neskaitās.
Zināms, ka uzklausot jūsu vēlmes, vairāk par tieši ko, par krāsu un saņēmēja vecumu/nodarbošanos es nejautāju. Tie ir aptuvenie parametri, pēc kuriem cenšos orientēties, taču Viņš savu vēlmju raksturošanā bija pavisam skops. “Pārsteidz mani” bija vienīgais vadmotīvs. Ne krāsu norādes, ne rakstu. Tik daudz brīvības, ka nezināju, ko ar to iesākt. Ideju auklēju līdz brīdim, kad žurnālā ieraudzīju fosīlijas un tālāk jau zināju, kas man darāms. Tādi improvizēti gliemežvāki, kas darināti ar zīmuļa, adāmadatas un skalpeļa palīdzību.
Uz atvadām Viņam noteicu, ka tad, kad būs gatavs, sūtīšu foto un varēsim tikties, uz ko saņēmu pavisam īsu atbildi: “Bildi nesūti! Pārsteidz mani!” Trešdien uzzināšu, vai būs izdevās.
Bravo, Kni! Lai tikai pamēģina nepatikt! :D
Wow! Man ir neizskaidrojam vilkme pie Tavaam aprochpogaam.. Kaa “Maskava asaraam netic” teica Gosha – tjanjet..
Un veel tirkiiza!!!
Paldies jums abām! Man jau liekas, ka Viņam patiks, tikai jāuzzina svarīgākais jautājums – cik ļoti :D
ja nu gadījumā Viņš aprobežojas ar latvisko “normāli” vai “ir OK”, saki, ka viņam būs darīšana ar mani :) respektīvi ar Tavu legal/financial/self proclaimed advisor :D
Kaut kāda intuīcija saka, ka tas nav tāds cilvēks, kurš izsākās lietojot vārdu “normāli”. =) Jā, es viņu aizstāvu!