Billijs māca žestus

Kā jau šodien ar Gaismu sarunāju, ieraksta nebūs :D Teicos, ka ierakstīšu milzīgiem burtiem: Kni virtuvē šodien nav. Atkal aizgāja gulēt. Bet jūs tikmēr pamācieties žestus no Billija.
Žests trešās minūtes sešpadsmitajā sekundē.

Ja kāds žestu uztvēra personīgi, tad zini, kāds, tā tas arī bija domāts. :D

Ar labunakti.

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Billijs māca žestus”

 1. Nezinu kam žests un vai kāds pamanīja, bet ir tāds teiciens ”Apņemšanās nedarīt ļaunu ir jau solis uz labu.”
  Es patiešām būšu ļoti pārsteigts, ja šim ierakstam un žestam būs kupls fanu atbalsts.

  1. Monin, sirdsapziņa staigājošā!
   Iesaku sākt trenēt humora izjūtu un beidzot visu uztvert vieglāk, kā arī BEIDZOT sākt domāt par sevi, nevis staigāt pakaļ, audzināt mani un izzīst manos ierakstos to, KĀ TE NAV.

   Un kā ir ar tevi, ko? Apņemšanās nedarīt ļaunu, ir jau solis uz labu – m? Neliec man pateikt to, ko es jau nedēļu paturu pie sevis.

   Lai Tev koša diena!

   P.S. Lasot katru Tavu komentāru, man rodas sajūta, ka ar katru tēmu Tev “situ” pa kādu sāpīgu vietu un Tu pie sevis domā: sieviete, beidz runāt un labāk smuki ģērbies, plastiko un ej tējot ar draugiem. Nebūs, vecīt, tā. Sievietes ir multi-tasking un es te netaisos izlikties par to, kas neesmu. Take it or leave it.

   1. Ja jau Kni ir izvēlējusies paust savu viedokli publiskā vidē, tad vajadzētu arī pierast pie tā , ka cilvēki ir dažādi un domas arī katram savas. Katram mums kaut kas sāp, bet tāpēc jau nevajag Kni sāpes pasniegt kā vienīgo viedokli, jo es nevienu brīdi neesmu minējis, ka mans ir tas pareizais.
    Izkrāso un padari vien pati savu dienu košu, jo pārlasot kaut vai ierakstu virsrakstus ”billijs māca žestus”, ”aizsvilos”, ”Neizšķīst otrā” izskatās, ka stipri stūre velk uz grāvi, bet nevis uz pareizā ceļa pusi.
    P.S. Memory swapping noderēs multi-tasking sievietei

 2. A man gan likās smieklīgs tas ieraksts, par ko cepiens? Ja kāds uztver personīgi tad tā jau ir kāda problēma, tiem kam nav ko uzvert te personīgi neko tādu arī neuztvers :) Vai tad nevar vienkārši pasmieties par to?

 3. Interesanta diskusija…Katram mums, protams, ir savs viedoklis par lietām. Bet šis taču ir Kni blogs, un vieta kur viņa pauž savu viedokli, ko tad viņai darīt, aprakstīt katru jautājumu no visiem iespējamiem viedokļiem? Es arī iespējams ne vienmēr piekrītu par 100% šeit rakstītajam, bet ja tik ļoti rieb te paustais viedoklis, varbūt ir risinājums to nelasīt? Un lasīt kādu skaistu blogu par to cik viss ir smuki, zāle zaļa, debess zila? Tas viss tiešām izklausās pēc es zinu labāk, un es zinu pareizi. Man liekas, ka tur ir pretruna ar paša pausto viedokli par uzskatu dažādību…

 4. Monin, man nav iebildumu pret citādu viedokli, taču man patīk konsekvence – ja ir pretējs viedoklis, tad tāds ir arī pie galda.. ne tikai pie datora ekrāna.

  Saproti, man nav pieņemami, ka vienu reizi Tu sēdi galda otrā pusē un tēlo pašu laipnību, bet šeit, balstoties uz anonimitātes principa (starpcitu, print screen ar IP adresi, kura sakrīt ar kāda cita adresi (vai nav dīvaini?), ir Tavā epastā, kuru esi norādījis zem segvārda), Tu runā citu valodu. Un Tu vēl man pāmet tēmu izvēli? Piebremzē divkosību.

  Visa šī sakarā izdarīsim viens otram pakalpojumu – es nemācu Tev dzīvot, Tu nemāci man par ko rakstīt. Manuprāt, te izskanēja labs priekšlikums – nelasīt.

  Visiem pārējiem es atvainojos par sagādāto cirku.

Comments are closed.