Divi labumi: lasāms un skatāms

Meklējot kaut ko labu un pozitīvu, man ir divi ieteikumi – viens lasāms, viens skatāms.
Sāksim ar lasāmo.
Pagājušās nedēļas atklājums ir www.virsniteedition.blogspot.com. Eirovīzijas pozitīvo meiteni zina gandrīz ikviens, taču to, ka viņa brīnišķīgi un gardi raksta par pārziemošanu Indijā, visticamākais tik nedaudzi. Valoda vijas kā pērles, kas veras krellē. Joki ir asprātīgi un katru no tiem pavada veselīga deva ironijas, kā arī spēja pasmieties pašai par sevi. Esmu kļuvusi par šo stāstu aktīvo lasītāju un līdzjutēju, jo, ja cilvēks raksta par vietām, kurās esmu bijusi es pati, gluži vai sirds saraujas un gribas caur tiem stāstiem sūtīt Indijai sveicienus.

Turpinām ar skatāmo.
Filmu “О чём говорят мужчины” ieteica viena no manām labākajām draudzenēm, sakot, ka filma ir humora pilns un gaumīgs gabals, turklāt vēl vecais labais krievu humors. Vismaz beidzot var paskatīties kaut ko, kur vīrieši ironizē par sievietēm, attiecībām un paši par sevi. Visu filmu vēl neesmu noskatījusies, tikai vairākus fragmentus (turklāt youtube iespējams noskatīties visu filmu pa gabaliņam), taču jau tagad jūtu, ka būs jāsmejas līdz asarām par to, cik tas patiesībā pa īstam. Ak, atliks noskatīties reizes 3 un varēšu citēt :D
Dinu, šo filmu mainu pret tiem pogauskariem? :D

Labu miegu!

Published by

Kni

Love yourself more

9 thoughts on “Divi labumi: lasāms un skatāms”

  1. Es tagad gulēt nevaru aiziet.
   Viss nogurums pārgāja, miegs arī, muguras sāpes vairs neinteresē :D
   Jānoskatās līdz galam.

 1. tā ir viena no manām pēdējā laika mīļākajām filmām- visiem draugiem esmu likusi skatīties :D

 2. Jā, arī man šī ir pēdējā laika uzmundrinošākā un pasmaidīt liekošā filma!
  ;-)))))
  Un kad galīgi viss apnīk, tad skaļi pasaku “da zadalbalsja ja!!!!!!!!!!!!!” Un neviens neko nesaprot… A pašai jautri!!!! :-))))
  Un “čmoki, čmoki”, un bērna kliedziens pa visu māju “mama, papa sbežal!” un visi tie citāti… Un patiesībā – cik daudz tur ikdienas, taisnības, izmisuma, superīgas veču draudzības un lai kā arī neietu – mīlestības pret sievieti… Ai, tagad arī jau smaids līdz ausīm… Žēl, ka jāmēģina strādāt…
  Un tā dziesma beigās!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bi-2!!!!!!!!!!!!!!!!
  Ai, Kni, man Tavs atgādinājums šodien par šo filmu kā dāvaniņa…

 3. Ai, es ar ierakstos filmas fanos! Ciemojos pie draudzenes Norgē un ķiķinājām visu filmas laiku.. :) Gaumigi un smieklīgi!!
  Tiešām laba!! :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.