Dodiet man krāsas

Ja jāstāsta par šo ziloni, tad līdzīgi, kā savulaik darināju zilzaļo faktūrziloni, kā arī dzērveņu ziloni, tad jāsaka, ka arī šis eksemplārs tapis visai kulinārā veidā – ņem vairāku krāsu plastiku, sasmalcina lielākos un mazākos gabalos, veiklām roku kustībām samīca visu kopā, pierullē un plēš, veroties tajā, ko Nejaušība paveikusi.

Bija dziļa nakts no sestdienas un svētdienu, kad aukstuma mocīta sēdēju pie galda un centos kaut ko darināt, bet tā īsti nekas neveicās. Izņēmuma kārtā nolēmu uzlipināt kaut ko sev, jo citādi sanāk, ka es tāds kurpnieks bez kurpēm, frizieris ar negrieztiem matiem. Lai laime būtu pilnīga un krāsu eksplozija piedzīvotu savu uzvarošo gājienu, uzdarināju arī sīkumsīkus pogauskariņus. Nopriecājos un mierīgu sirdi devos nosnausties līdz svētdienas pusdienlaikam.
Vispār ir tā, ja grib ražīgāk strādāt, tad (Zazezu, aiztaisi ausis) piektdienās līdz geto robežai iet nedrīkst, bet, ja piektdienās sēž mājās, kā tad šis brīnums tautās tiks?

P.S. Par šo ierakstu var pacelt glāzes, krūzes un šķīvjus. Jomajo, jau 900.tais ieraksts :D šausmas!

Published by

Kni

Love yourself more

12 thoughts on “Dodiet man krāsas”

 1. Zilonis ir foršs, bet galīgi ne tavā stilā! Es domāju – veidošanas – perfekcionisma ziņā. Ir pat tā, – ja man kāds cits to parādītu un teiktu, ka Kni to veidojusi, teiktu, ka melis! Tāds riktīgi foršs ķēpausis. :)

  1. Nevis “ne manā stilā”, bet “ne taisīts kādai no jums”. Par perfekcionismu spriest varētu tikai tad, ja šorīt būtu tikušās parkā, kad es Tev to atrādītu. Tas ir tieši tik pat nostrādāts kā visi citi. Nav tapis ne piecās, ne desmit, ne arī divdesmit minūtēs. Tas katrs krāsu laukums ir pārdomāts un neviens no tiem nav nejaušība. Nejaušība ir tikai krāsau savienošanās noplēstajos gabaliņos, viss pārējais – apzināts.

   1. Nē, nē, es jau nesaku, ka tas ir uz cep-ļep taisīts, bet tas ir pilnīgi citāds, pilnīgi pretējs saķemmētajiem un nogludinātajiem brāļiem. Es neesmu galīgi ar mākslas pasauli saistīta un nezinu kā tos visus ceļus un stilus nosaukt, bet man tas asociējas ar tādu riktīgi treknu eļļas krāsojumu.
    Hm, parks mums kļuvis laikam par plašu, lai satiktos! :)

 2. šis izskatās pēc: rudens peļķē iekritusi oranžā kļavas lapa. Man ļoti, loti patīk krāsas :)

 3. es gan neesu māglsas eksperts, bet man šitas ir zilo debesu zilonis impresionisma stilā. :)

 4. Kā jau vakar teicu, tas nav nopietni neiet piektdienas vakarā uz Teātra Bāru! :D Un šitos visus tavus izteicienus par neiešanu uztveru kā tādus jokus!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.