Ej dillēs!

Dilles ir tāds maģisks augs. Tā ziedi piešķir brīnišķīgo garšu mazsālītajiem gurķiem un savienojumā ar upeņu lapām, drusku ķiplokiem, pāris šķipsnām sāls, ar savu smaržu izrotā visu māju. Dilles ir tās, kas kopā ar sviestu birst pār jaunajiem kartupeļiem. Jā, un dilles ir tās, kurās kādu var aizsūtīt apmēram tāpat, kā aizsūtīt trīs mājas tālāk. Skat, cik glīti to var izdarīt šoreiz.

Viss sākās ar to, ka līdz oktobrim man jāuzbur citādāks diļļu zilonis. Ar reljefu, kliedzošs, kamēr šis, izmēģinājuma variants, drīzāk atgādina pļavu un to dabisko vidi, no kurienes nāktu, ja vien nāktu.

Un skaidra lieta, ja man nav ar ko uzdarināt, tad izdaru tā, lai būtu. Pašdarināta tekstūrplāksne.

Un Tu, iesi dillēs?

P.S. Ja kādam dikti kārojas, mēs varam par to parunāt.. par astoņiem delfīniem.

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Ej dillēs!”

 1. Ingu, Tev taisnība, šis patiešām ir glītākais veids kā kādu aizsūtīt dillēs (jācer, ka nekļūs par brake-up ziloni)!!!
  Nagi niez pieņemt šo skaistuli savā aizgādībā, bet es vēl cierēju uz smaragzaļo.. Lai viņam veicas atrast mājas!

  1. Paldies! Klau, bet es neesmu aizmirsusi un smargdzaļais Tevi gaida, ja kas. Tik spraudīte nav pielīmējusies vēl.

  2. Tikko redzēju arī sneak peek, man aizrāvās elpa! Rādās, ka vecumdienās, kad man būs skaists, sirms “ezītis” un es nēsāšu pērles, es būšu ziloņu tante :) Čubināšu un kārtošu uz kamīna dzegas.

 2. Nudien lielisks veids, kā sūtīt kādu dillēs. Un par šo apvainoties nekādi nevar, tieši pretēji – jākrīt otram uz nerviem, lai tik ātrāk sūta dillēs. :)

 3. Dikti kārojās. Bet ar tām piespraudēm ir tā, ka diez ko bieži viņas nav kur piespraust un, lai gan it kā sekoju līdzi tavai norādei, kā piespraust, tomēr gana bieži man viņi nokrīt un pazaudēt negribētos…vai šis ir jau kā piespraude?

 4. Elīnai jau plāns, kā pie tāda tikt :D Sagaidīt, kad pasūtīs dillēs.
  Dapadu – vēl nav piespraude. Visus šos ar cilņiem/izcilņiem es taisu bez, jo spraudīti var pielīmēr arī pēc tam, bet, ja kārojas iekārt kaklā, tad pavisam noteikti kaut ko var izdomāt.
  Savukārt norāde “kā piespraust” ir domāta pavisam kam citam :) Tā ir domāta, lai spraudīti kā tādu nenorautu.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.