Es apņemos neapņemties

Es apņemos neapņemties.
Pat ja es būtu apņēmusies iet gulēt ātrāk un gulēt vairāk, tad tieši vakardien jau būtu piedzīvojusi pirmo fiasko, kas rezultājās ar vairāk kā stundu skatīšanos griestos, ar celšanos vairākas reizes augšā un vairākiem kāpēc. Kaut kad jau arī aizmigu, visticamākais dēļ tām mocībām.
Tā kā es apņemos neapņemties, tad pirmais, ar ko esmu sākusi – atbrīvoju telpu ap sevi, proti, esmu nolēmusi tikt vaļā no lietām, kas traucē man elpot vai arī aizņem pārāk daudz vietas. Jau vakardien vakarā paprāvs maiss atrada ceļu līdz atkritumu konteineram un vēl kāds paprāvs maiss atradīs ceļu līdz Otrajai elpai, savukārt pārējās lietas, kuras nav radušas pielietojumu vismaz gadu, nonāks brīvajā tirdzniecībā un pārvērtīsies ziedojumos manam mērķim. Un tā nav apņemšanās, tā ir reāla darbība, jo, kā zināms, lielākajai daļai tās apņemšanās tā arī paliek uz papīra. Neapņemies, sāc pa druskai to visu darīt.
Gribi atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, piesakies uz sporta nodarbību un turp arī aizej (es gan vēl vienu mēnesi izlaidīšu), gribi vairāk lasīt, sāc jau šovakar, gribi vairāk pavadīt laika ar savējiem, sāc jau šajā nedēļas nogalē, gribi celties agrām, uzliec modinātāju, gribi ēst veselīgāk, jau šodien maini iepirkšanās paradumus. Un zini kas? Būs sasodīti grūti, bet zini vēl ko? Neviens neteica, ka būs viegli!

Turiet buru!

P.S. Angliski lasošajiem tējotājiem pateicoties Rudu, kura vakardien ar mani padalījās šajā tekstā, piedāvāju papildu lasāmvielu: 30 Things to Stop Doing to Yourself.

Published by

Kni

Love yourself more

11 thoughts on “Es apņemos neapņemties”

 1. bet Tu zini, kā ir ar tām apņemšanām?
  man tas ir tā kā salikt pa plauktiem to, ko šī gada laikā vajadzētu sadarīt.
  reālu darbību imaginārs saraksts, ko vajadzētu pa vienai darīt.
  tās apņemšanās parasti sanāk apjaust kaut kad ap gada vidu, tā, ka tas tāds neapzināts process.
  bet labs. tāds kārtību ieviesošs.

  1. Katram savs.
   Plānotāju es ar visus iepriekšējos gadus pirku, lai tur neko neierakstītu.
   Man viss notiek kaut kā citādāk. Šobrīd viens mērķis, kad to piepildīšu, izvirzīšu nākamo un dažus maziņos.
   Tev daļēji apņēmību plānu diktē akadēmija, man tādas opcijas vairs nav.

  1. Ak, jā. Šo man vakardien iedeva Rudu mirklī, kad viņā biju iemiesojusies es, bet viņa manī. Iesita man ar tie teksti pa pakaļu.

 2. Lai veicas! :) Katram gads sākas tad, kad viņš pats to uzskata par vajadzīgu, vai ne? Manuprāt, vajadzētu katram pašam savu Jauno Gadu tajā brīdī, kad viņš pats ir piedzimis. Tas skan mazliet reālāk….

  Lai jauks Jaunais!

  1. Tev ar! Ļoti laba ideja par to gada sākšanu dzimšanas dienā. Astroloģijā tā arī tiek skaitīts un manējais šobrīd ir pusē.

   Lai košs!

 3. :) tas P.S. saraksts, kā reizi ir tas, kas man vajadzīgs, lai piepildītu savu solījumu pašai sev.. :) Paldies.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.