“Es tevi negribu” jautājums

Esmu nonākusi tik tālu, ka šodien pieteicu šķiršanās prasību. Esmu nogurusi no tās klusēšanas un tikai mirklīgas komunikācijas. Lai kā man patiktu periodiska kopīga paklusēšana, šis jau ir par daudz. Tās pāris reizes, kad mums radās domstarpības, jau sen biju piedevusi un domu laist pa kreisi vai vienkārši uzsākt jaunas attiecības atmetu visai ātri, taču pēdējā laika attieksme vairs nav izturama. Pacietība parasti beidzas pat vispacietīgākajam cilvēkam, ja nebeidzas, tad tā jau ir ņirgāšanās par sevi.

Ir iestājusies vasara un laiks, lai arī šorīt visai divdomīgs, tomēr lutina un aicina doties cilvēkos, nevis sēdēt mājās, konfliktēt un paciest nevērīgo attieksmi. Labāk ļauties baudām un lieki nepārdzīvot, jo būs taču jauns un labāks.

Lai arī šķiršanās prasību pieteicu, rādās, ka visu nokārtot nebūs tik viegli. Tā tikšanās, visticamākais vēl kāda neglītu vārdu apmaiņa un atvadu papīru parakstīšana. Birokrātija. Pat izšķirties nevar vienkārši. Jātiekas! Droši vien, lai ieskatītos man acīs, mēģinātu izlīgt un tomēr palikt kopā. Kāds vēl kopā, ja nav komunikācijas, ja nav atbalsta ne tuvumā, ne no attāluma.

Ja kādam radās pilnīga nesapratne un kāds sāka plikšķināt acis, pa kuru laiku es paspēju, tad padzerieties ūdentiņu, viss kārtībā. Stāsts patiesībā ir par interneta sūda kantori, kurš ar mani sazinājās tikai tad, kad izlamājos viņu automātiskajā atbildētājā (citas reizes viņi to neuzskatīja par vajadzīgu) un atbraukt līdz manīm (viņu ōfiss atrodas 7 min attālumā no manas mājas… ejot ar kājām) viņi izlēma tikai pēc mana zvana un jautājuma “kas man jādara, lai atteiktos no jums?”. Apbrīnojami, bet šajā valstī kāds gatavs kustināt savu pakaļu tikai tad, kad visi striķi trūkst: “Labdien! Šeit no tā sūda kantora* (*tā vietā viņš nosauca kantora nosaukumu). Jums esot problēmas ar savienojumu..” Nevar būt?! Kurš jums tādus jokus sastāstīja? :D Nenosmieties.

Foto: www.ahajokes.com

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on ““Es tevi negribu” jautājums”

 1. Tā jau joko, ka kopdzīve esot kopīga visu to problēmu risināšana, kuru nebūtu bijis, ja nebūtu pašas kopdzīves.
  Lai Tev viegla šķiršanās un jauna, skaistāka dzīve kas nerada vēlmi pēc kreisajiem pagriezieniem :D Gan jau lēnais optiskais nebūs sliktāks par to kura reizēm nav vispār.

  Pats izmantoju pavecākas versijas LMT, kur puļķim galā vadiņš, bet vadiņam galā bļembaks. Ātrs nav, reizēm, kad pats sadomā, mēdz iepauzēt, bet es pats jau laikam esmu stipri līdzīgs – līdz ar to mūsu kopdzīve veidojas samērā harmoniska un tas jau arī dzīvē ir galvenais – būt saskaņā ar sevi un apkārtējo Univerzumu :)

  1. Reizēm nav – tas nav gluži īstais apzīmējums. Reizēm ir… lūk, tā būtu pareizi teikt, kas man liek domāt, tad jau es varu iztikt pavisam bez. Lūk, to arī var attiecināt uz visām dzīves situācijām. Kā nu kuram der un vajag.

   P.S. Šobrīd ir, bet tūlīt var beigties.. un tā visu laiku, kas liks domāt, ka šodienas limits būs izsmelts.

 2. kolosāls Zvejnieka komentārs. vienalga, par netu, vai attiecībām.balta patiesība.

 3. Pāriesi pie Lattelecom optikas? :) Arī no manis labas atsauksmes gan par viņu kvalitāti, gan par servisu. Plānotie sakaru pārtraukumi tiek paziņoti vairākas dienas iepriekš e-pastā (un parasti ir kāda pusstunda dziļā naktī), citādi nekādas noraušanās nav bijis; vienreiz gadījās kaut kādas problēmas ar rūteri un, tā kā nevarēja nedēļas nogalē atsūtīt meistaru, bez prasīšanas samazināja rēķinu par attiecīgo mēnesi. Sanāk dārgāk kā visādu kaktu kantorīšu internets, bet toties droši un ar labu ātrumu.

  1. Taisos, bet vēl mazlietiņ viss ievelkas. Man nav tik vienkārši tikt vaļā no esošajiem… nepietiek ar aizfaksētu iesniegumu, jāiet uz biroju, kurš strādā līdz sešiem. Kolega tagad būs 2 nedēļas atvaļinājumā un tas nozīmē, ka, ja es aizstāju viņu, nav kas aizstāj mani.

 4. es jau sākumā iedomājos ka par internetu iet runa, bet uzrakstīts kolosāli! :) lai jauka šķiršanās! :) Un, lai nākamais dzīvesbiedrs ir labāks! ;)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.