Filma Tavam rudens vakaram

Nu nav taču ziema, izbeidziet.
Ja neskaita to pelēcību, kas valda no rīta līdz vakaram, tad ir pat tīri patīkams ieildzis rudens, kuram tik vien kā trūkst, mazliet saules gaismas. Visādi citādi, ja jūs mēdz piemeklēt bezmiegs tieši tā pat kā mani, tad iespējams, šis jums pakavēs laiku, kamēr miegs ieradīsies.

Le Petit Nicolas
Pirms ķēros pie filmas, atcerējos, ka pirms vairākiem gadiem, kad Vācijā kādu vasaru pieskatīju sirmu omi, saņēmu dāvanā grāmatiņu, no omes meitas, proti, grāmatiņu, kuru rotāja tieši tāds pats nosaukums un kurai bija jānotur manas franču valodas zināšanas dzīvas. Nenoturēja, jo to grāmatu tā arī neatvēru, bet žēl..

Filma stāsta par mazu puiku Nikolā un viņa skolas biedru nedarbiem, no kuriem lielākais izrādās plāns, kā atbrīvoties no mazā Nikolā “nākotnes brālīša”. Filmu košāku krāso arī Nikolā vecāku attiecības un tēva vēlme iegūt paaugstinājumu darbā. Šī pavisam noteikti būs sirsnīga filma, kuru varēsiet noskatīties ar bērniem. Nebaidieties no filmas nosaukuma franču valodā. To iespējams atrast arī krievu valodā, jā lūkosiet filmix.net. Ja jūsu zināšanu krājumā ir franču valodas zināšanas, tad filmu pavisam ērti var noskatīties arī youtube.com. Garda franču komēdija.

Hope Springs
Filma stāsta par kādu jau trīsdesmit gadus precētu pāri Keju un Arnoldu, kura ikdiena iegājusi absolūtā rutīnā, tikai atšķirība starp abiem laulātajiem ir tāda, ka viņa vēlas ko mainīt, taču viņam viss tieši tā arī ir ērti. Ir ērti katram gulēt savā istabā, ir ērti uzturēt pavēsas attiecības, ir ērti nodoties darbiem.. ir ērti.. Kādu dienu Keja iegādājas braucienu pie attiecību psihologa, kuram nedēļas laikā būtu jāpanāk abu attiecību uzlabošanās. To, cik stūrgalvīgs, ietiepīgs un stīvs izrādās Arnolds, skaties filmā.

Take This Waltz
Filma stāsta par kādu laimīgi precējušos jaunu dāmu vārdā Margota, kas kādā darba braucienā ieskatās kādā māksliniekā, kas galu galā (ak, tavu ironiju!) izrādās, ka dzīvo kaimiņu mājā. To, kā tas ietekmē Margotas attiecības ar viņas vīru Lū, kā izvēršas viņas kaislības ar izskatīgo mākslinieku Danielu, skaties filmā. Prātā palikuši daži citāti, no kuriem pieklājīgākais gan ir: “viss jaunais kādu dienu kļūst vecs”. To, vai tā arī izrādās šajā filmā, uzzināsi, ja noskatīsies.

Patīkamu skatīšanos!

Published by

Kni

Love yourself more

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.