Going QooQoo

Kā var aizmirst, ka tieši pirms mazliet mazāk kā sešām stundām uzliku modinātāju, lai gluži nenogulētu visu dienu? Kā var aizmirst, ka visu nakti esmu nosēdējusi knibinoties? Kā var pamosties ar sajūtu, ka kavē darbu un ka nu ātri kādam jāzvana, bet nevari izvēlēties, kuram paziņot par šo šaizi? Kā?
Tā ir stadija, kuru varētu apzīmēt ar “going qooqoo”, bet tieši to arī vakardien vakarā es izdarīju, proti, pieteicu savu dalību Qooqoo izsludinātajā konkursā “Be QooQoo”.

Esi QooQoo – viss, kas Tev jādara ir jāatsūta bilde, kurā Tu esi redzams tērpā, kurā ir iekļautas arī QooQoo drēbes. Tas nenozīmē, ka tērpam jābūt QooQoo no galvas līdz kājām. Mēs ļoti vēlamies redzēt interesantus, neparastus un radošus darbus. Tiks vērtēts ne tikai Tavs izskats bildē, bet arī fotogrāfijas tehniskais un mākslinieciskais izpildījums.

Tad nu es ar.. ņēmu un izpildījos ar savā īpašūmā esošo vienīgo QooQoo apģērba gabalu. Tiesa gan, bilde (izejas materiāls) ir tieši vienu gadu veca. Lai to palielinātu, opcijas parastās – klikšķini virsū!

Vairāk par konkursu lasi TE!
Kaleidoskopiskā raksta muzikālais noformējums TE. Par to, ka meitenei kaleidoskopa acis. Dziesma no Keitijas M.

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Going QooQoo”

  1. glīši! :) pirms atvēru bildi lielu, man nebija ne mazāko nojausmu, kas veido rakstu. tā teikt pārsteigums izdevies :))

    1. Paldies! Jo vairāk ampelējos fotošopā, jo vairāk patika.
      Vienalga, kāds būs galarezultāts, apsveru domu šo uzdrukāt uz balta krekliņa.

  2. es neizlasot vēl rakstu, mēģināju saskatīt… aizmirsu, kā sauca tos zīmējumus, kur izmežģījot acis var kaut ko citu ieraudzīt :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.