Google jautā, Kni atbild Nr.1

Tā kā google meklējumos arvien biežāk sāk parādīties jautājumi, tad esmu nolēmusi reizi nedēļā uz kādu no tiem atbildēt. Ja jau cilvēks meklē, šim vajag arī atbildi, lai nesanāk tā, ka velti meklē.
Sāks ar pavisam elementāru.
Kā atbildēt uz jautājumu: kā Tev iet?

Draugi zina, ka man šis jautājums riebjas, bet nekas, droši var jautāt. Viens kolēģis man katru rītu šito jautā un tad es variēju ar atbildēm, vērojot viņa reakciju. Ir jautri.
Un tātad – ir varianti.
1. Var atbildēt, kā patiesībā ir, bet tad ir jāzina, vai to jautātāju šis jautājums patiesi interesē, vai arī tas ir parastais jautājums, kuram atbildi nemaz nevajag.

2. Tad var lieliski pajokoties un teikt, ka “iepriecināt nevaru… TEICAMI!”

3. Lai kā arī būtu, smaidi un saki, ka labi, jo iespējams, ka, lai arī tajā mirklī viss ir dziļāk par pa*.. atvainojiet par franču valodu, pasakot to, ka ir labi, pats sajutīsies labāk. Kaut drusku. Atzīstos, arī tādos nevisai labos brīžos kolēģim taujātājam smaidot saku, ka man iet labi. Lieliski vai teicami. Un smaidu. Tad šis smaida pretim un ziniet, uz mirkli tiešām viss ir labi un vai tad nav feins mirklis?

P.S. Kāds mudaks vakardien 3 (!) googlē rakstījis: knii eksperimentē ar cilvēkiem ziemeļpolā
Cik jocīgam jābūt, lai izdomātu kaut ko tik slimu? Turklāt “Kni” raksta ar vienu “i”. Ja vēl ir kur palicis ar diviem, tā ir drukas kļūda. =P

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Google jautā, Kni atbild Nr.1”

  1. Uzbūri ar CSI cienīgu skatu- Kni man nepazīstamajā vietā- ziemeļpolā (vaļa fantāzijai) tumšā kambarī sakarinājusi izmantotos eksperimentus (vaļa vēl lielākai fantāzijai)
    Cenšos lieki neuzdot šo “kāteviet” jautājumu. Paši tuvākie draugi zina- ja uzdodu, tad tiešām vēlos zināt :)
    Bet- Fredim ir laba atbilde uz kāteviet tai dziesmā kur kompass rāda ziemeļus ;)

  2. Kādam gribas slavas minūti, uzrakstot ko tādu ir diezgan liela varbūtība tikt pie raksta Kni blogā :)

    1. Slimas fantāzijas slavas minūte, ar to arī apsveicu! Pat varu saderēt, ka googlētājs pat nezina, kas tiek apzīmēts ar vārdu “ziemeļpols”.

  3. Jā, jā, vienmēr esmu gribējusi būt viena no CSI.. labi, ne vienmēr, kopš parādījās tas seriāls. Tad gan es varētu eksperimentēt. Un ar jums visiem es arī eksperimentēju, visvairāk ar tiem, kas pat par to nenojauš. ..ja jau mēs tik tālu ejam.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.