Gūgle jautā, Kni atbild #3

Sen neesmu atbildējusi uz iegūglētajiem jautājumiem, lai arī periodiski pavīd pa kādai krietna izmēra pērlei. Nu tad – aiziet!
1. Ja kolekcionē ziloņus, ko tas nozīmē?
Zilonis Āzijas kultūrās ir vieduma un inteliģences simbols. Esmu dzirdējusi arī to, ka zilonis simbolizē draudzību un prieku (it sevišķi, ja ziloņa snuķis ir vērsts uz augšu). Ko nozīmē, ja kolekcionē – to, ka cilvēks ir kolekcionārs un izvēlējies skaistu atribūtu kolekcionāšanai. Turklāt ar tik gaišu vēstījumu. Manuprāt, nozīmē tikai to labāko. Sanita, Tev ir cik tur tie ziloņi, ko tas nozīmē, ka Tu viņus kolekcionē?
2. Ja vīrietis pārāk uzstājīgs?
Man reiz teica, ka esot jāignorē, jo tikai pilnīgs idiots vai maniaks savu uzmanību nepiebremzēs. Viss atkarīgs laikam no tā, vai šī uzstājība traucē, vai tomēr kaut kādā mērā simpatizē. Spraud robežas, ko citu.
3. Ja vīrietis grib, lai viņam liek mieru..
Tad tā arī vajag darīt!
4. Mana dzīve sūds.
Traki, bet, ja ir sūdi, var to augsti pamēslot, savukārt pēc tam visai auglīgajā augsnē kaut ko radīt. Galu galā var izrādīties, ka nemaz tik liels sūds tas viss nav. Iesaku atdzist un atslābt. Otrā dienā bieži vien viss liekas citādāk. Sports un miegs palīdz. Palīdz vēl arī tas, ja mēģina noskaidrot, kas tieši ir sūds dzīvē.
5. Žabo pagatavošana youtube
Vai tad nu tiešām nebūs gana? Apbrīnojami, bet, rakstot gūglē šī jocīgā un nu jau no aktualitātes izgājušā aksesuāra nosaukumu, mana virtuve atrasta vairāk kā 300 reižu! Tas ir kā gadu no vietas katru dienu meklēt žabo piegrieztni. Taisiet labāk stīpiņas un rotājiet matus. Vasarā kaklu turiet brīvu saules glāstiem!
6. Qooqoo un qooqoo legingi
Qooqoo tagad var meklēt un pavisam ātri atrast Martas ielā 1, kur kādreiz bija Tasty telpa. Šobrīd tur kopš pagājušās nedēļas piektdienas draudzīgi mājo Aļona kopā ar lomogrāfiem. Iespēja iegādāties jaunu tērpu un to papildināt ar fotoaparātu, ar kuru vēlāk to iemūžināt neparastā bildē!

Tagad nevaru izšķirties, kuru no meklētajiem vārdu salikumiem rakstīt kā pēdējo, bet kuru kā iepriekšpēdējo.
7. Signis ievas pārvērtības
Tā! Vai nu tur tiešām ir bijis kāds Signis, vai arī es kaut kā esmu palaidusi garām tur man vienīgā zināmā Sigņa paviesošanos šajā brutālajā stila raidījumā. Signi, atzīsties! Biji?

Bet tagad – hārdkōrs!
8. Kā sauc fobiju no vīra mātes?
Jejbogu, tāda ir? Ļaušu vaļu jūsu fantāzijai :D man nav atbildes :D :D :D

Published by

Kni

Love yourself more

14 thoughts on “Gūgle jautā, Kni atbild #3”

 1. Mani parasti smīdina tas kā cilvēki atrod blogotājus un viņu blogus…
  Katrā ziņā tā ir plaša un jautra tēma…
  Manu blogu bieži atrod pēc perversiem ierakstiem, kaut gan vienmēr bloga ieraksti bijuši +/- korekti. :D

  1. Ha, sanāk, ka jāzina tikai vīramātas vārds un atbilde rokā, bet es te tā padomāju, nez kā vīramāte ir grieķu valodā vai latīniski. No tā arī varētu atvasināt.

 2. Ha, ha, smieklīgi. Es plānoju pēc pilna gada taisīt līdzīgu rakstiņu (patiešām pats to biju iedomājies, pirms redzēju Tavu rakstu). Vienīgi vakar skatījos, ka viņš, šķiet, uzrāda tos meklējumus, kas ir vismaz pa divi. Tāpēc visādi smieklīgie par cilvēku savienošanām, slepkavībām, “nogalināt arti” un tamlīdzīgi iet secen.

  Un jā, kaut ko tikko gan “nozagu” no Tevis. To Kalendāro skaitītāju. Labi? Labi!

  1. Tas tak nav zagts, ne jau mans izdomājums, bet vispār Tu vari tikt klāt pilnīgi visiem atslēgas vārdiem, pēc kuriem Tavs blogs atrasts.
   Tas ir sadaļā pie statistikas. Klikšķini virsū uz statistikas stabiņa, tad augšpusē virs tiem visiem datiem būs “atgriezties uz statistiku”. Klikšķini tur un Tev parādīsies vēl visādi statistikas stabi.
   Ripini lejā un tur būs “Meklētājos lietotie vārdi” un pie tā aktīva saite uz “šī nedēļa”. Spied tur un Tev atvērsies vesela liste ar šajā nedēļā meklētajiem vārdiem, taču tas vēl nav viss.

   Virs tās listes ir sadalījums “7days”, “30 days”, “Quarter”, “Year” un “All time”. Klikšķinot pa šiem, atradīsi ļoti daudz! Atliek vien novēlēt – lai jautri!

 3. socrusphobia- latīņu valodā nozīmē vīrmātes fobija. :dd
  Es domaju, ka būsim izdomājuši jaunu fobiju veidu !!! :D

  1. Google tulkotājs arī teica, ka tā, bet, kad mēģināju googlēt šo vārdu, man tomēr gribēja iesmērēt “rusofobiju” =)

 4. :) nu gan kādai varen sāpīga tā vīramātes fobija – šodien arī twitterī to manīju.. :D

 5. Es neriskētu ieteikt pievērsties matu stīpiņām un rotājumiem, tūlīt arī šie aksesuāri būs tāds pats meinstrīms kā žabo :) Vispār interesanti, kā izteiksmīgās matu rotas no specifisku deju stilu apģērbiem ASV ir nokļuvušas līdz Latvijas mazpilsētu gadatirgu stendiem :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.