Gūgle jautā, Kni atbild #6

1. Kāpēc nedrīkst dāvināt pulksteni?
Par šo māņticību man nebija ne jausmas, kad vienu dienu draudzene teica, ka tā darīt neesot labi, jo pulkstenis skaitot laiku, un, ja dāvinātājs/dāvinātāja esot jūsu mīļotais/mīļotā, tad sanākot, ka dāvana ir kā atskaites brīdis, no kura pulkstenis sākot skaitīt jūsu attiecību ilgumu. Pēc sevis gan varu teikt, ka man pulkstenis ir joprojām (iespējams kvalitāte “pie vainas”), taču attiecību jau sen kā nav. Lai ko arī kāds teiktu par dainītiUNguntīti, manējais izrādījās daudz noturīgāks par attiecībām. Tā kā – dāviniet uz veselību un dāviniet no sirds! Galu galā iespējams tieši jūsu māņticība būs tā, kas šīs attiecības piebeigs.

2. Kad vēderā vairs nav taureņi, bet ir jau bezdelīgas.
Kad izlasīju šo, tomēr nācās aizdomāties – tas ir kā? Vēderā vairs nekņudina, bet nu lidojums kļuvis zems un ir nokakātas palodzes? Te jāieslēdz katram sava fantāzija, jo šādu salikumu dzirdu pirmo reizi.

3. Vīrieši ir labākās zāles.
Visu laiku domāju, kas tad nu latvju dāmām uznācis, ka šis vārdu salikums katru dienu parādās atkal un atkal. Kāda jauna atveseļošanās mācība, vai? Viss izrādījās daudz vienkāršāk un neinteresentāk, jo runa ir par vācu-austriešu seriālu Doctor’s Diary – Männer sind die beste Medizin.
Ja apspēlējam šo tēmu un atgriežamies pie atslēgas vārdiem “vīrieši ir labākās zāles”, tad svarīgākais laikam izlemt, ko tieši gribas ārstēt, turklāt jāņem vērā, ka jebkurām zālēm pievienotajā lietošanas instrukcijā tiek norādītas arī blakusparādības, kuras mēs mēdzam ignorēt. Daudzi nemaz neizlasa, jo mirklīgais atveseļošanās efekts ir daudz svarīgāks.
Lai kā tur būtu, pirms zāļu lietošanas tomēr “Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker” =)

4. Pirmajā reizē tikai buča uz vaiga.
Pieļauju, ka te jau kāda ārstējas un ir neapmierināta ar zāļu iedarbību.
Nesteidzini laiku un ļaujies!

Lai koša nedēļa!

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Gūgle jautā, Kni atbild #6”

 1. Es ar’ pievienojos vīnam – dzeršanai, dāvināsanai – no bezdelīgu palodzēm tā iespurdzos, ka gandrīz aizrijos. :D Cepums Tev!

 2. Tad jau briest alkoholizēts pasākums :D
  Tikmēr atslēgas vārdos atkal aktualizējies jautājums par pārtikas kodēm. “Miltos kukainīši” nozīmē tikai to, ka pirms tam tur laikam ir bijuši tārpiņi un milti vairs nav ēdami. Paskaties, vai kur citur arī nav kukainīši, jo arī tas viss vairs nebūs ēdams. Ja kādam vēl ļoti vajag, tad te ir pārtikas kožu stāsts un kā ar tām cīnīties.
  http://knivirtuve.wordpress.com/2010/08/15/trauksme-partikas-kodes/

 3. es uz tusiņu ņemu līdz arī savu pudeli vīna!!! :D

  šis Tavs ieraksts mani šonakt izglābs no murgiem, ņemot vērā to kādu šausmīgu ierakstu pirms šī es atstāju Tavā blogā! :)

  1. Lai sākumā šitajā saldētavā ieslēdz siltuma režīmu, tad varēs tās vīna upes uzrīkot. Pagaidām es neņemos nevienu nosaldēt šajā mājā.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.