Gūgle jautā, Kni atbild #7

Pagājis kāds laiks, kopš pēdējo reizi pievērsos neparastajiem gūglējumiem, tāpēc, lai kaut drusciņ labotu situāciju, apskatīšu dažus.
1. No kādiem āboliem taisīt ziloni?
Manuprāt, no nekādiem. Kas tad tie par jokiem? Labāk iesaku pārgriezt ābolus uz pusēm, izgrebt to viducīti, iepildīt pirms tam uzbriedinātu aprikožu un melno plūmju gabaliņus. Vēl arī mandeļu skaidiņas. Tam visam vēl kripucīti medus un krāsnī iekšā. Kā zināms, visu pārējo izdara cepeškrāsns. Ceptos ābolus pasniedz ar plombīra saldējumu. Ja negribas pēc tam mazgāt paplāti, vai arī cepamformu, tad jāieklāj cepampapīrs. Mirkļi pie izlietnes tiks aiztaupīti.

2. Vīrietis virtuvē.
Kā jau iepriekš noskaidrojām, ja viņš ļaujas, tad lai darbojas. Es te smejos, ka tie, kas ļoti labprāt gatavo, iespējams kaut kā neuzticas citu ēst gatavošanas prasmei, bet ir pārliecināts par savējo, tāpēc viņš garantē ne tikai sev, ka viņam garšos tas, ko gatavo, bet garšos arī citiem. Īsāk sakot, lielisks aprēķins.

3. Vai var skalot acis ar kliņģerīšu tinktūru?
Jā, var, tikai vienu reizi, jo citas iespējas ne tikai vairs nebūs, bet gan arī nevajadzēs. Nosvilināsiet sev acis un varēsiet pamāt ardievas savai lieliskajai redzei, tiksiet pie balta spieķa un sunīša.
Bet, ja nopietni, tad, kliņģerīšu tinktūra pat atšķaidītā veidā, izmantota kakla skalošanai, krietni kaklā kož un ir visnotaļ pretīga. Tā kā, apdomājieties! Vienīgais, acis var skalot ar kliņģerīšu tēju, kumelīšu tēju, bet nekādā gadījumā tinktūru.

4. Vakariņās hurma.
– Ja gadījies nopirkt hurmu, kurai ir sīva garša, tad neskartās hurmas saliec kopā ar banāniem maisiņā. Banāni Tev palīdzēs un hurmu nogatavinās, sīvā garša pazudīs. Vakriņās jāēd tikmē kaut kas cits.
– Vēl viens variaunts. Sīvo hurmu var ielikt saldētavā uz nakti. No rīta atlaidini un ēd tik nost. Tātad arī šajā reizē vakariņās jāēd kaut kas cits.
– Var arī hurmu sadurstīt un ielikt labi siltā ūdenī, un paturēt kādu laiku. Lūk! Te sanāks vakariņām. Pēc kāda laiciņa būs ēdama un nebūs sīva.

5. Naudas pieburšana.
Naudu nevajag pieburt un tie, kas nodarbojas ar kliegšanu pret debesīm, ka vajag naudu, tad rīcība pašā pamatā ir nepareiza. Neprasi naudu, prasi iespēju to nopelnīt. Neprasi materiālas lietas, prasi iespēju pie tām tikt. Tas, lūk, draugi strādā!

Lai silti!

Published by

Kni

Love yourself more

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.