Iepazīstieties – mamuts!

Šokolādes saldējuma, pudiņa un tumšās šokolādes kūkas apvienojums vienā zilonī, kuru tā nākamais saimnieks savulaik (pirms tas vēl bija tapis) iesvētījis par mamutu. Viņš vēl neiet skolā, bet nakts vidū varētu noskaitīt visas planētas to pareizajā secībā. Mēs gan vēl neesam pazīstami, taču fakts, ka jaunā paaudze varētu spraust pie jakas ziloni, mani priecē ļoti. Šis, lūk, gluži kā adīts. Ar jau tik zināmajām pīnēm.

Šokolādes saldējums ir vienīgais saldējums, kuru es neēdu, taču skatoties uz šo ziloni, domās raisās bilde ar šokolādes nosmērētu muti, plaukstām un mazliet arī krekliņu. Tāda bērnības negausīgā garša, kad ikviens saldums sākumā tiek krietni izsildīts plaukstās, tad pa līkumotiem ceļiem atrod virzienu līdz mutei, atstājot nodziedzīgas pēdas uz baltā krekla.

Kni.virtuve brīdina: šokolādes krāsas ziloņi izraisa vēlmi papildināt šokolādes krājumus, taču labā ziņa ir tā, ka laba šokolāde saprātīgos daudzumos veselībai ļaunumu nenodara.

Published by

Kni

Love yourself more

3 thoughts on “Iepazīstieties – mamuts!”

  1. savukārt sliktā ziņa ir tā, ka šokolādes iedarbībā saprāta robežas var saļodzīties, ietekmējot spēju rimties pie saprātīgiem tās daudzumiem.
    aprakstītajai nosmērētai mutei, plaukstām un krekliņam varētu derēt arī tās mīkstās šokolādes trifeles, kas kastītēs – vienmēr esmu iztēlojusies rezultātu, kāds būtu, ja šo kārumu pasniegtu jaunajai paaudzei un ļautu netraucēti pamieloties. vārdsakot, saldējums ne pie kā nav vainīgs.:)

  2. Man māsas priekš trifeļbaudīšanas uzdāvināja sudraba dakšiņu, ja jūs zinātu, cik tas ir smalki un baudāmi …. tavi šoko ziloņi ir mani mīļākie, nu vēl tāds maigi, trausli balts kāds tika Grietai par ieteikto filmu laikam.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.