Iesim dzērvenēs

Kad dzīvoju pie vecākiem un tētis brauca uz mežu lasīt dzērvenes, visaizraujošāk man likās to tīrīšana. No gludināmā dēļa tika uztaisīts tāds kā slidkalniņš, kuru apklāja ar vilnas segu un apakšā nolika lielu bļodu. Ogas pa saujai tika ripinātas lejā un segā ieķērās gruži, kurus meta atsevišķā traukā. Tas bija pirmais solis ceļā uz dzērveņu ievārījumu, bet mums bērniem – vesela atrakcija.

Skatoties uz šo faktūrziloni, atcerējos to bērnības dzērveņu sajūtu.
Līdzīgi kā Indijas sērijas zilonis, arī šis tiks kārts kaklā, bet, kas neparasti, šim komplektā ir auskari, turklāt katrs ir citādāks. Viens – pogauskars ar faktūru, savukārt otram galā ķekaru veido mazas pērlītes. Mazas dzērvenītes.

Zilonis un auskari darināti jau zināmajā “sasmalcini plastiku, samīci kopā un saplosi” tehnikā. Īpašu pateicību gribu izteikt Sanitai, kura man vienmēr uzticas un ļauj darīt visu, kā es vēlos. Paldies!

Published by

Kni

Love yourself more

14 thoughts on “Iesim dzērvenēs”

 1. Mmmmm….tavi ziloņi rosina apetīti, sakārojās dzērveņu saldējuma.

  p.s. tev kādreiz sanāk arī kaut kas nesmuks?

  1. Jā, sanāk gan, tikai es gandrīz vai esmu vienīgā, kas tā uzskata. Citiem nepietiek dūšas to pateikt, vai arī esmu pārāk kritiska pret saviem darbiem. “Nesmukie” un brāķētie nonāk pie draugiem pēc principa – gribi, ņem! Fotoobjektīvu tie gandrīz nekad neierauga.

   P.S. Tava broša arī ir gatava, tikai jānoslīpē. Diemžēl nenobildēju. Innocent Cafe šorīt bija “slikta” gaisma :D ja tā var teikt.

   1. Ooooo, ku forši! Es tikai nupat atcerējos, ka man bija jāpadomā par tās lielumu :) Dod ziņu, kad varam satikties!

 2. jā jā jā !!! man, lūdzu, arī no sarkana, no sulīguma mazliet. ceru, ka esmu pierakstīta sarakstā. un šī ir mana vienīgā vēlme ziloņa izskatā.
  turklāt, par dažādajiem auskariem – ja veidoju pati, tad bieži tikai vienu, jo abās vienādi tiek likti tik īpašos gadījumos, ka šādi gadījumi vēl nav bijuši :D

  1. Rindā esi, viss kārtībā, tikai nekas nenotiek atvaļinājumā tā, kā tika plānots.
   Sarakstu atjaunošu un sazināšos ar katru atsevišķi. Būs arī Tev sulīgs un sarkans!

 3. Mēs pareizi sapratāmies – jo viss ir tieši tā kā es teicu :) Un jā, valkāšu tomēr šo mākslu es pati :P
  Sarunājam aizkadrā, kad satiekamies :) ?

 4. Kni, vai Žozītei kaķis (broša) arī ir Tavā sarakstā iekļauts vai tomēr tā runāšana nebija tik konkrēta? Katrā ziņā skatoties uz šo skaistuli, sagribējās Tev uzticēties… :D

  1. Man liekas, ka mēs līdz galam toreiz neko nesarunājām. Uzticēties vajag :D Ļaujies, Lienīt, ļaujies!

  1. Paldies! Es gan tikai uz čuju, bez kādas poņas.
   Kā man viens vīrietis teica: nē nu, pogu jau visi prot nospiest. :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.