Īsts igaunis – skaips

Skaipa sarunas radošajai apspriedei ir pavisam ikdienišķa lieta. Tas ir kā tilts starp manu rezidenci un Rudu rezidenci. Viņa ir vienīgā, kas drīkst mani traucēt plastikošanas laikā un es pat teiktu, viņa te parasti sēž kaut kur blakus. Kad šovakar apspriedām veiksmes un neveiksmes, skices un darbu rezultātus, nācās piebilst, ka perfekcionisms var piebeigt. Nobeigt pavisam, jo es te sēdēju un slīpēju vienu brošu teju vai 15 minūtes. Un tā bija tikai brošas virspuse. Šajā sakarā atcerējos kādu jaunkundzi, kas rokdarbnieku forumā teicās, ka pirkstu nospiedumi vien ir ko vērti, jo tie norāda, ka tas ir roku darbs. Ko tad vēl kā par pierādījumu atstāt? :D Labi, pieņemsim, ka tā sīkā līnija, kuru tā arī nespēju izlīdzināt, būs pierādījums tam, ka tas ir roku darbs :D

Mirklī, kad šo iesmejamo sentenci iemetu skaipā, pretim manai ziņai parādījās ripulītis, kurš savukārt nozīmēja, ka ziņa ir iesprūdusi un tilta otru pusi nav sasniegusi. Nācās jokot atkal, ka tā igauņu nokias jaunā versija krietni vien buksē un ka apstiprina stereotipu par igauņu lēnīgumu. Tad nu saudzējot igauņus un cenšoties slāpēt šo apgalvojumu, nolēmām, ka igaunim ir jāiesilst, pirms tas sāks veiklāk darboties. Nezinu, kur šis silst, bet man izskatās, ka viņš ir saguris un vairs manas ziņas sūtīt nevēlas. Lai nu kā, jaunā igauņa priekšgājējs strādāja labāk un nekādus rimbuļus ziņu galā neripināja.

Pabeidzot stāstu par igauņiem, saņēmu dzejoli no dzejas pasākuma Valmierā, kuru deklamējis igaunis. Labāk nepārrakstīšu :D Nav autora piekrišanas, taču igaunis esot atgādinājis teikumu, kuru zina gandrīz katrs latvietis – di* ātri, lācis nāk.

Lai nu kā, ja kāds tualetē (nevis toletē – atcerieties, mirklī, kad kāds internetā uzrasta vārdu “tolete”, mirst viens ponijs (M.Krivade), nesteidzieties, lācis nenāk.

Labam miegam mana visu laiku mīļākā Herbert Grönemeyer dziesma “Mensch”. Cilvēks. (latviski laikam skanēs Herberts Grēnemeijers – izklausās pietiekami briesmīgi, lai to liktu iekavās) Videoklipa tapšanā savu roku turējis uz pulsa neviens cits kā pats Antons Korbins (Anton Corbijn).

Heute wird es Schluss gemacht,
Augen zu un gute Nacht!

Published by

Kni

Love yourself more

2 thoughts on “Īsts igaunis – skaips”

    1. Un tad, kad to uzrakstot vīrietis, tad brūns, stalts zirgs Latvijas pļavā :D Smejos joprojām. Gramatikas analfabētu dēļ dzīvnieki mirst :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.