Ja nu skaistumam neizdosies…

Viss sākās ar to, kas ir ierasta biroja ikdiena.

Kāds atbild par saimniecību, bet kāds cits izsaimnieko, kā rezultātā, lai kaut nedaudz līdzsvarotu saimniekošanas un izsaimniekošanas procesu, saviem lieliskajiem kolēģiem izsūtījām vēstuli.

Cienījamie, kolēģi!

Sakarā ar to, ka kafijas/tējas telpā aiz sekretāres posteņa regulāri dažādiem traukiem un galda piederumiem pieaug kājas, lūdzam labprātīgi šos priekšmetus atnest atpakaļ. Ja jums radusies kauna, kautrīguma vai kāda cita sajūta, droši to varat izdarīt vai nu pirms, vai pēc darba laika. Neviens labprātīgās priekšmetu atdošanas dalībnieks netiks kaunināts, ko nevar teikt par tiem, kuri tiks pieķerti ar piesavināto inventāru.

Ar cieņu,
sekretāres posteņa vietas izpildītājas
I & I

To, ka neviens no mūsu kolēģiem nav kritis uz mutes, zinājām jau sen, bet, ka viņu asprātība un iztēle darbojas tik tēlaini un izraisīs sirsnīgu smieklu vētru, negaidījām. Domājām, ka klusībā tiks sanestas atpakaļ gan krūzītes, gan aizstieptās karotītes, bet ne.. mutes brūķētāji klabināja atbildes, iesūtīja foto un nebeidza vien paši ķiķināt.

Kauna un kautrīguma sajūtas man, protams, ir pilnīgi svešas, bet apvainot mani Jūsu sudraba karotīšu un citu galda piederumu fenderēšanā arī ir pilnīgi lieki!!!!!!!
ibio!

L.

Lai bilde veidotos pilnīgāka un tiktu vākti arī pierādījumi pret blakus sēdošo kolēģi, tika iesūtīts arī foto no notikuma vietas (skat. augšā)

Ja atpazīstat kādu no šiem priekšmetiem, un tie tiek uzskatīti par bez vēsts pazudušiem, tad, zvanot uz 40, labprāt sniegšu info par to atrašanās vietu.

Kāds teicās, ka nu ir laiks skriet uz Latgalīti un sadabūt tur aizstieptās mantas, bet kāds savukārt sāka dungot dziesmu par lapsas ķeršanu aiz astes. Lai kā arī tur galu galā nebūtu, šis viss atgādināja, ka ja nu skaistumam ar pasaules glābšanu klibos, to izdarīs humors un, kā nojaušams no augstāk lasītā, man apkārt esošajiem cilvēkiem tāda pilnas kabatas.

P.S. Vēl tikai reibinoši burvīga dziesma, kuru aizņēmos pie Chirkas.

Priecīgu vakaru, silts jau ir!

Published by

Kni

Love yourself more

11 thoughts on “Ja nu skaistumam neizdosies…”

 1. Mums birojā arī bieži e-pastā vai skypā kolektīvi pienāk ziņas, ka pazuduši dažādi Tevis minētie priekšmeti :) Tā tāda biroju ikdiena laikam :)
  Bet vispār paldies par humoru… šajā brīdī tas ļoti noderēja, jo lika atkal pasmaidīt – ir stāsti, kas atnāk īstajā brīdī :)

 2. tāpēc mums ir katram sava krūze! :)
  Vienīgi ar koplietošanas priekšmetu (karotes, dakšas) mazgāšanu ir grūti! :)

  Jā un ZAZ ir ļoti laba, vairākus mēnešus jau klausos viņas reibinošajā balsī! Un šajā video viņa ir tik dzīvespriecīga! :)

 3. pēc nelielas, bet kaunpilnas sarunas par arī manu vēlmi ēst, trauki istabiņā ir visu laiku un pat lielākoties nomazgāti. tas laikam ir tas vārdu spēks :D

  un prieks padalīties ar šo mazliet lūztošo balsi :)

  1. Skaisti gan, bet… skaistums ir pārejoša parādība, tāpēc laikam turēšu īkšķus par humoru.

 4. Par biroju virtuvēm varētu sarakstīt nesliktu stāstu grāmatiņu es domāju. Tā būtu sadzīviska humora pilna, es gan tomēr reizēm jūtu līdzi sekretārēm, lai kur esmu strādājusi, viņas ir tās, kam reizēm tomēr laikam smiekli nenāk par nevīžām, aizmāršām un netīreļiem.
  Meitenes paldies par šo burvīgo mūziku, mana diena būs izdevusies nudien! Man tā iepatikās ….

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.