Ja pieber mazliet brūno cukuru

Ja Kni mazlietiņ ieglazē, tad viņa sāk kust. No rīta pieķer sevi dungojam dziesmu, kuru nekad nav dungojusi (tā ir, ka sāk klausīties visus diskus, kas ir mājās, jo nestrādā internets, nestrādā radio..) un klausās viegli saldinātu mūziku. Lai kā tur būtu, šodien tulkošanai piemeklēju mūziku no jau vienreiz šeit pieminētās skaņu lapas StereoMood un, lai arī pēdējā laikā mēs daudz par plikumiem un izģērbšanos, izvēlējos mood, kas apzīmēts ar „dressing up”.

Dziesmas, kuras šķiet ievērības cienīgas, izrakstu ar zīmuli uz lapiņas. Tā arī šī „apvienība” – Playing For Change tika ieskrāpēta papīrā. Kā vēsta Wikipedia,

tas ir multimediju mūzikas projekts, kuru dibinājis amerikāņu producents un skaņu inženieris Marks Džonsons (Mark Johnson) sadarbībā ar viņa Timeless Media Group, kas saved kopā ielu mūziķus no visas pasaules. Playing For Change radījis arī atsevišķu bezpeļņas organizāciju – Playing For Change Foundation, kas rada mūzikas skolas bērniem visā pasaulē.

Apvienības/projekta mērķis ir iedvesmot, vienot un nest mieru pasaulē ar mūzikas palīdzību.
Tā kā Stand By Me gabals aizkadrā tika atzīts par saldu, tad, ja vēlaties to noklausīties, spiediet ŠEIT. Arī One Love aizkadrā tika brāķēts, tāpēc arī tā klausīšanās jāveic youtube. Spied šeit.
Taču pie šīs dziesmas ir kāds lielisks komentārs, kuru es nevaru atstāt bez ievērības.

Dear God,
I have a special offer for you today.
Today’s special offer is a used Lady Gaga AND a clean, unused Justin Bieber for the whopping price of only ONE Bob Marley! That’s right God, trade our 2 *cough* most valued artists for only ONE Bob Marley!
But wait!- If you bring back Bob Marley within the next 30 minutes, you also get a FREE complete and PURE set of the Jonas Brothers with it!
*Payment with Visa, MasterCard and PayPal. Talent not included

Lai nesanāk tā, ka viss jāklausās citur, tad virtuvē atskaņošanai piedāvāšu šīs apvienības dziedāto Back To Your Roots.

Skanīgu un siltu vakaru!

Published by

Kni

Love yourself more

One thought on “Ja pieber mazliet brūno cukuru”

  1. :D citāts svešajā mēlē reāli iespārda (man riebjas šis teiciens, bet šim labāku neatrast)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.