Jaunumus studijā!

Pagalmā gaudo siganlizācija. Pieklust un gaudo atkal. Nu re, atkal sāka un tā visu laiku. Šķiet, ka būs jautra nakts un nopirktais balzams baciļu aizbiedēšanai būs arī labs miega līdzeklis, jo rādās, ka tad būs vairāk nekā trausls. Par balzamu runājot, tas jau kļūst smieklīgi. Pēc darba bodē paņēmu pudeli balzāma un devos pie kases. Kundze gados skatās uz mani un smaida: “Jūs lieliski izskatāties!” Ak, jel, bet protams! Saku paldies un sniedzu autovadītājas apliecību. Paliek interesanti, kas būs tad, kad man būs 30. =)
Bet ko nu par to, līdz tam vēl 4 gadi. Tagad labāk par nedēļas nogalē sastrādāto.
Jopcik! Tā signalizācija rimsies!!!!???

Published by

Kni

Love yourself more

18 thoughts on “Jaunumus studijā!”

 1. nu buuuuuuuuuuuurve, sasssodīts! Un manas žirafes, lai kam tās arī nebūt domātas… (awww)

  PIlnīgi tīniska jūsmošana mani pārņēma.

   1. Ir gan.
    Tas viss patiesībā saucas: Kni brucina rindu. Pagaidām nevaru atļauties darīnāt citas idejas, tikai tās, ko kāds iekārojis.

 2. Apbrīnoju Tavu Brīnumradīšanas Mācēšanu! Atliek vien izsaukties: Ak!
  Mmmmm…
  Wow!
  Un visi pārējie patikšanas mazvārdiņi! :)

  1. Paldies! Šoreiz gāja visādi :D Kad nesanāca tā, kā es gribēju, vienreiz pat triecu plastiku pret galdu :D Tagad smejos protams!

 3. Burve Kni, tevis radītās lietas ir tik tik … krāsainas, mīlīgas un sirdī iekrītošas, acis priecējošas .. sevišķi jau zaļi-oranžais zilonīts, ai ku glīts!!! Lai Tev radosš gars un laiks kā jūra!

 4. tavi ziloņi ir arvien smukāki. Tagad arī es vienu gribu.

  Un tās rozes…. ceru, ka es rindā vairs neesmu tālu. :)

  1. Elīn, kuš! Būs. Nesatrauc mani, lūdzu!

   Rozes izdevās, bet tādas es nekad vairs netaisīšu. Dēļ piņķera un dēļ tā, kas tas nav mans stils. Tā neesmu es. Palūdza un viss.

   1. to gan es negribētu, vēl aizbaidīšu tavu iedvesmu. cilvēki man nepiedotu… ;)

 5. Kad būs trīsdesmit, tad kasē pērkot biļeti lai apskatītu kādu skaistu vietu kundzīte teiks ” līdz divdesmit piecu gadu vecumam ieejai 50% atlaide no jums tikai 2 EUR” :) Tas no manas pieredzes :D
  Bet nu darinājumi kā vienmēr apburoši. Sāku nopietni domāt par ziloņbrošas iegādi. Kā būtu?

 6. Pierakstu rindā. Abas!
  Ak, un patiešām ceru, ka šādu komplimentu tajos 30 saņemšu, jo pagaidām rādās, ka man ir visas izredzes :D

 7. skaisti zilonīši!

  vēl domāju, tā apņemšanās taisīt tikai pa vienam, lai godīgi utt., ir skaista, tomēr nebūtu par skādi arī kādu sēriju ar atkārtojumiem izlaist, 5×5, utt. :) tas noteikti iepriecinātu daudzus. un reizēm labas lietas, ja vien tāda iespēja ir, vajag vairāk par vienu uztaisīt. un tāpat jau nebūs vienādi, hihi

  1. Paldies, em.

   Vienu vakaru Avotielas rezidences virtuvē bija saruna ar QooQoo krekliņu darinātāju Aļonu un šī man teica: “Nu kāpēc pa vienam! Tu ko? Klau, nu vismaz 3!” :D 3 arī vēl skaitās unikāli. Smējos. Nezinu.

   Gribas vēl vienu Indijas sēriju, taču citos toņos, tā lai iekšā sasmeldz un prieks vienlaicīgi. Tā, lai gribas uzdejot istabas vidū. Da kaut vai nakts vidū.

   Un jā, vēl tā doma par 324 ziloņiem, kas satapināti uz “kailā rāmja”. Stāv man te mājās balts audekls pie sienas. 40 x 120 cm. Gaida, kad es saņemšos šo misiju.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.