Jauši nejauši

Iespējams, izbojāšu pārsteigumu un tā noteikti būs, nočiepšu daļu smieklu un tā noteikti būs, bet dažreiz tā vajag. Jauši nejauši biju nolēmusi noformēt aploksni, kurā ziedu kaķis ceļos uz Mundigciemu. Jā, iedomājieties, Latvijā ir vieta ar tik kolosālu nosaukumu. Mana interpretācija ir par mutīšciemu, vai arī par mutīgu ciemu, vai arī tur varētu būt kaut kas ar skūpstiem. Neesmu pētījusi, tie ir mani neprofesionālie minējumi.

Lai kā tur arī būtu, izlēmu, ka ziloņa zīmēšana šajā reizē nederēs, tāpēc sāku ar pildspalvu vilkt kaķa kontūru, kreisajā pusē atstājot tādu kā robu, kurā gribēju ierakstīt tradicionālo frāzi, kas ir virtuves sauklis, bet grozi, kā gribi „yourself” tur neiegāja. Visu pārējo nostrādāja mirklis un apdauzīto ideju spēks, proti, „yourself” nolēmu aizstāt ar „your cat”, kas galu galā radīja sajūtu, ka nemaz citādāk nebiju domājusi.

Nu ko, kaķu mīļi, LOVE YOUR CAT MORE!

Published by

Kni

Love yourself more

17 thoughts on “Jauši nejauši”

 1. savadak nemaz nevar but :) i do love all six of them more :) par istu cat lady esmu palikusi :) sodien pat pilseta ta vien domaju, ka jatiek atrak majas, jo minkas ir izsalkusi :)

 2. Tiešām kaķu mīļu logo :)) Man jau ļoti patīk. Īpaši tās kaķa kontūras – kā jau kaķis – noslēpumains, cēls, ar asti (ziedošu vai saritinātu). Es domāju, ka šis būs pārsteigums tāpat, lai arī redzēts jau šeit – Mundigciemā (jā, es paskatījos vēl rakstā, lai uzrakstītu pareizi) būs prieks :)

 3. Un mēs tieši kā šodien savas 2 kaķenītes izkastrējām. Vēljoprojām nesaprotu vai tas ir tāpēc ka mēs viņas mīlam vai tāpēc ka sevi mīlam. No vienas puses jūtos kā nodevējs no otras kā atbrīvotājs…

 4. turpino minku temu: nekastreti minkas (damas un puikas) ir challange, kura mes iesaistijamies, jo neatradam vetarstu, kuram uzticetos – parsvara vini te nodarbojas ar aitam un govim. bet vispar pirmo kakjenus atlaut piedzemded ir OK, savukart, runciem esot jalauj “nogatavoties” vismaz lidz 9menesu vecumam – ta kaut kur lasiju, jo pastavot risks, ka galva paliek mazina, bet pats liels (nezinu, cik sis ir pamatoti)
  musejais un Kni minka noteikti neslimo ar mazu galvu un resnu punci :) cheers – love your cat more – jo vinji sava ipasaja veida to more love atdod atpakal (always) :)

 5. ko darīt tiem kuriem kaķa nav, bet ir kakadu, madagaskaras prusaks vai banānzivtiņas. Izdomā versiju ar zivtelēm :)

 6. Madagaskaras prusaks :D
  Man personīgi liekas, ka labāk kaķeni sterilizēt, jo iedomājties, ka gadā divreiz jāslīcina mazi pūkaini kamoliņi, jāizdzēš tikko sākusies dzīvībiņa- tas, man liekas, ir daudz grūtāk…

 7. var jau ari pukainiem atrast labas majas. piemeram, Kni, gaidi ciemos ar trim – divas meitenes un puika – Tiki – melna ar baltiem raibumiem, Bougie pilnigi balta ar melnu austinu un melnu astiti un Chakshouka – vards dots, jo ir pilnigi balts ar melnam ausim un asti, bet vinam patik iekrist piemeram sarkanaja tomatu merce, ja nu ta gadijusies uz gridas un tad sanak Chakshouka.
  bet sejieniesu risinajums alternativai slicinat – ir ielikt bagaznieka un izlaist kaut kur pie tirgus laukuma (tadi te ir n-tie katra rajona savs) sak, paiku atradis un majas ari ar laiku pasi :)

  1. Ciemos, tas ir, ciemiņi atnāk, ciemiņi aiziet? =) Man patīk kaķi, bet es sev nekāroju. Brālis jau man papagaiļus gribēja piespēlēt, bet es teicu, ka tie šeit nobeigsies no tumsas izraisītas depresijas.

   1. Tad Tev kā likts derētu šinšillas – tās esot nakts dzīvnieki, kas visaktīvākie kļūst krēslas stundās…

   2. protams, protams – mes atbrauksim, atnaksim un tad aiziesim ;) musejie varetu but lieliski modeli jauniem “love your cat more” elementiem :) sak, ko par tasi piena neizdarisi? :)

 8. Kaķulogo ir burvīgs! Bet, lasot komentāros “kaķumīļu” atziņas, vienkārši rokas nolaižas. Ārā ir 21. gadsimts, ne? Bet joprojām tiek reproducēti mīti par sterilizāciju, nu, un kaķēnu “palaišana, lai paši meklē mājas” vispār norauj jumtu.

  1. pat, ja 21.gs ir arguments visadam etiski nepatatoam cilveces velmem iejaukties dabas kartiba, tomer ne viss ir jamera pec Eiropas vai Rietumu merauklas – te minkas vel nav majdzivnieki “musu” izpratne un attieksme pret tiem, kas dzivo uz ielas ir makenit lidziga (ja var ta salidzinat) svetajam govim Indija – visi paedusi un visiem viss ir labi. Par slimibu izplatibu vai nenormalu minku skaitu ari nekas nav dzirdets. Te vienkarsi dzivo ta…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.