Ka es jums saku – viņu tur ir par daudz!

To, ka valsts iestādēs strādā par daudz cilvēku, zināju jau sen, jo pēc tām gaišajām idejām un pārdomām, kuras regulāri paspīd no šo iestāžu puses, rodas pārdomas – ar ko tad īsti viņi tur nodarbojas? Katram ierēdnītim savu aģentūru, katras aģentūras šefelim vairākas sekretāres, katrai aģentūrai pa ministrijai un, tā kā kafijas upes nav izdzeramas, vēlams arī vienai ministrijai vairākus ministrus.

Stāsts par ko? Par jauno latu un 12. klases angļu valodas eksāmenu, kurā savukārt klausīšanās daļā nabaga nevainīgajiem, nekad alkoholu nenogaršojušajiem, nenobriedušajiem prātiem bija jāklausās par Tullamore visīša vēsturi. Īsāk sakot, pērienu vēstules veidā par nodzirdinšanas veicinošiem pasākumiem saņēma gan Latvijas Banka, gan Izglītības ministrija (te nu ir vairāk kā skaidrs, ka labā roka mūsu valstī ar kreiso sadarboties nemēdz, jo, kā zināms, pie mums labējie ar kreisajiem nesadarbojas).

Visvairāk šajā pasākumā mani interesē, kā notika domas noformulēšana.. sanāca Panorāmu saskatījušās ķoķas, izlozēja, kurš no jaunajiem darboņiem rakstīs relīzi LETAI, kurš paudīs sašutumu. Kaut kā liekas, ka tā bija sieviete, jo kurš normāls latviešu vīrietis tur tajās putās saskatīs alu? Kvass, kā zināms, arī puto. Atšķirību metāla putās spēj noteikt tikai sieviete.

Intereses pēc palasīju arī svarīgu ziņu portāla komentārus, kas šajā reizē izrādījās pat tīri vai lasāmi (bet tādi bija tikai pirmie 30). Te būs pats raksts, bet tālāk atļaušos sacitēt prātīgākos viedokļus, kuri savukārt noteikti varēs raisīt jūsējos.

O.o
Varētu domāt, ka pēc tā eksāmena vismaz puse skolnieku būtu metušies pēc Tullamore pudeles. Nešaubos, ka būtu bijuši daži indivīdi, kas to darītu, bet tas ir spļāviens jūrā uz visu skolnieku fona. Un pat tad šiem indivīdiem regulāra alkohola lietošana nav bijusi sveša. Tak domājat par ko cepaties! Vismaz interesantas tēmas beidzot un ieklausās valodā nevis, garlaicības mākti, visu laiž gar ausīm, kad stāsta par kaut kādām organizācijām vai ceļojumiem pa pasauli. Tas vairs nav interesanti, tādēļ garlaicīgi.
Par monētu vispār pat abloms pilnīgs. Tad jau sniegavīrs uz lata man arī lika uzvelt pilnu sētu ar sniegavīriem. Būtu labāk piesējušies tur, kur patiesi ir alkoholisma problēmas jauniešiem kā bāri Vecrīgā, kur katru nedēļu jaunieši gandrīz rāpus pārvietojas. Varētu uzskaitīt vēl un vēl vietas un lietas, bet šie tik par monētām un eksāmeniem.

Cenzors
kad sunim nav ko darīt, tas laiza p…us! simpātiski latvisko un tradicionālo alus kausu sasaistīt ar alkohola propagandu tieši jauniešu vidū, liekas, var tikai ļoti samaitāti prāti ar slimīgu iztēli! kāpēc jūsu slimīgo apziņu nesatrauc sēnes attēls uz monētas (halucinogēno sēņu propaganda?!) vai sprīdīša attēls (ģimenes saišu saraušanas propaganda?!) u.t.t.?! arī kvalitatīvi pasniegtā info par īru viskiju, kas ir ļoti labā kvalitātē, neko sliktu nesaskatu. dzeršanas kultūra arī ir svarīga un to var ieaudzināt tieši jauniešiem. vai tad labāk būtu dzert šņabi “SOS”?! tā vietā, lai sasprindzinātu savus niecīgos prātiņus asociāciju saskatīšanā, labāk būtu stāvējuši pie kasēm “Maximās”, kur bez problēmām sīkajiem pārdod šmigu, vai arī cīnījušies ar latviešiem netipisko sidru, “fizzu” un citu saldināto s..du reklāmu, ar ko reāli tiek nodzirdīti jaunieši!

hmmm
jā, tagad pusaudzis ieraudzīs uz lata alus kausu un skries uzreiz to pirkt, tad jau bija jāuztraucas arī par stārķi uz lata monētas, jo tas “nes” bērnus :):):)

Jonis
“Brašo” ministru “satrauc”…monēta! Viņu nesatrauc, ne lielie līdzmaksājumi slimnīcās, ne kaut brīvprātīgās apdrošināšanas medicīnā, ne ārstu trūkums un slimnīcu slēgšana, bet,,, politmurgi. Atšķirībā no tabakas alkoholu reklamē katra sevi cienoša avīze….

Austris Hermanis
Kāds no ministrijas atkal grib pierādīt, ka ir ļoti neaizvietojams ierēdnis…
Ko var ākstīties – smuka tā monēta ar alus kausu !
Kāpēc neviens neuztraucās par monētu ar Sprīdīti – reāls pamudinājums doties pasaulē..
Sniegavīrs uz monētas – mūžīgais sasalums
Skudra – tur tak ‘ ar – skudru spirts
Gailis – nu tas vispār ir apvainojums nācijai…
Piesieties taču var jebkam, vajag tikai izdarīgu ierēdni…

Published by

Kni

Love yourself more

10 thoughts on “Ka es jums saku – viņu tur ir par daudz!”

 1. Jā, ierēdņi satraukušies, ka latvju tauta nodzersies nesavairojusies. Laikam gribēja kaut ko erotisku uz tā lata redzēt. Interesanti – ko tieši? Vāveri? :D

 2. Man domāt, ka tur kādam krietni jumts aizbaucis. Nevis lai risinātu reālas problēmas, viņi, es atvainojos, **š monētu! Labi, par Tullamora pasākumu vēl varētu diskutēt, bet manī tomēr ir pārliecība, ka tiem jauniešiem, kuriem jau ir kādas problēmas ar alkoholu, ir tik knapas angļu valodas zināšanas, ka tajā klausīšanās daļā viņi neko nesaprata. Visi pārējie to uztvēra kā zināšanas, nevis kā aicinājumu iedzert.

 3. :) Interesanti, ja klausāmajā daļā būtu bijis par minesotas programmu, tad ierēdņuprāt tauta būtu glābta uz nākamajiem septiņiem gadsimtiem?
  Mani vairāk satrauc cita ziņa – par mežu nekontrolētu izciršanu.
  http://www.tvnet.lv/zala_zeme/daba/381442-ivans_duklava_rosinatas_izmainas_meza_likuma_ir_izlaupitaju_sapnis

  TVNET aicina savus lasītājus būt aktīviem un, pieslēdzoties ar savu internetbanku, parakstīties portālā manabalss.lv (skatīt resursos) par Latvijas mežu saglabāšanu. Lai šis jautājums nonāktu Saeimas dienaskārtībā, nepieciešami 10 000 iedzīvotāju paraksti. Tava balss var izšķirt daudz.

  Vai Tu jau parakstījies?

  1. Patiesībā pēdējā laikā es ļoti novēroju to, ka meži tiek izcirsti . Bet, kas tad ir Latvija bez skaistajiem dabas mežiem, kurus tā visi apbrīno(?) Visu iznīcina, visu . Tai skaitā paši sevi arī |!!!!!|

 4. Internetbanka ir vajadzīga identifikācijai, lai neviens nevarētu uzdarboties citas personas vārdā kā tas bija tautas skaitīšanas pašā sākumā, kad ”gudrie” bija izdomājuši – ievadīs tik personas kodu un būs jau labi :) Pēcāk jau attapās, ka pers. kods nav gluži tas pats kas bankas autorizācija, to tak var apskatīties jebkurš!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.