Kā madāmas pie zāles tika.

Pēc ciemošanās pie Dinas, kur tika ēstas gardas plānās pankūkas ar saldējumu un sabildēts nāras stāsts, uz mājām devos cauri Ziedoņdārzam. No malas gan likās, ka tur notiek kāda suņu saimnieku sanāksme. Mazie un lielie zālē kakātāji trenkāja viens otru, bija arī tādi, kas paklausīgi sēdēja saimniekam pie kājām un vēroja notiekošo.
Jau iepriekš biju domājusi, ka kaķiem vajadzētu zāli aiznest. ..nē, nē, ne to, kuras dūmi tā skābeni smaržo, bet gan to, kas parkā aug un kuras stiebrus var par svilpīti pārvērst . Atcerieties, kā tas bija darāms?

Lūk, saplūcu nelielu buntīti zāles un smīnot devos mājās. Kaķi kā parasti jau gaidīja pie durvīm un, man ienākot dzīvoklī, sveicināja ar “murr”. Sasveicinājos arī es un devos uz virtuvi, kur madāmām tā saucamā barotava. Zāli noliku pie trauciņiem un jums vajadzēja to skatu redzēt. Tā vien likās, ka madāmas sevī atklājušas kaut kādus zirgveidīgo instinktus. Ēda saplūkto zālīti tā, ka šņakst vien.

Jautrākais sākās pēc tam un vienu brīdi man sāka likties, ka Ziedoņdārza zālājā kaut kas būs bijis pakaisīts, jo madāmas, ne tikai ēdot zāli, sevī bija atklājušas kādu savvaļas zirgu instinktu, bet arī skrienot pa māju, demonstrēja to kā nu var. Tā nebija skriešana, tā bija auļošana. :D Dille jutās kā nepieradināta ķēve un meta riņķus pa manu istabu, uzbrukdama linu striķītim, kurā pirms vairākām dienām biju iesējusi papīra gabaliņu, kas nu izskatījās kā bante. Tad abas “jaunizceptās” ķēves uzsāka skrējienu arī pa pārējām istabām un koridors nu bija kļuvis par hipodromu.

… vismaz uz laiku neviena no viņām nenāca pie manis neko diedelēt.
Lai auļo savā dabā =)

Foto no petsandponies.com

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Kā madāmas pie zāles tika.”

  1. Es jau gaidu to dienu, kad Jānis man sados pa mici par šitādu pašdarbību ar viņa kaķiem :D

 1. interesanti, kāds gan ir Jānis- kaķumīlis? Maz zinu vīriešus, kam patiktu kaķi :)

  1. Ir, ir kaķumīlis, jo vai tad cilvēkam būtu divi kaķi, ja viņš tāds nebūtu.
   Redz, man nav neviena, taču man šķiet, esmu lielākā kaķu mīle, kādu vien var iedomāties. Kad man būs pašai sava dzīvesvieta, man būs kaķi. Divi!

   Bet par tiem vīriešiem. Es pat zinu vairākus. Un labi, ka tādi ir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.