Kā senos laikos

Jap, ja man būtu kabeļtelevīzija, tad es ieslēgtu vācu komēdijšovus, klausītos, ne skatītos, jo jāskatās uz plastiku, smietos līdzi un censtos paturēt prātā labākos jokus. Iespējams, ka dažus es jau zinātu no galvas un komediantus zinātu vaigā..
Bet man nav kabeļtelevīzijas, tāpēc klusums jānogalina citādāk. Tas ir parāk skaļš, lai ļautu tam būt.

Veram acis ciet un klausāmies.
Vienkārši sarkans rudi sarkanai lapsai.
Lapsām būt!
Vienošanās ir lauzta.
Atcerieties, ka nevar dzīvē cerēt, ka kāds pildīs ar jums noslēgtu vienošanos, ja jūs nepildāt vienošanos no savas puses.

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Kā senos laikos”

  1. Kni nepiktojas, Kni līdz 4 rītā strādāja :D
   Ja man neatdod to, ko es aizdevu, es nopelnīšu to ar solījumu laušanu.

 1. Ai, kas par koncertu bija toreiz! Ik pa laikam man uzpeld atmiņā. Tas bija labākais koncerts kādā esmu bijusi. Jāsaka gan, ka neesmu daudzos koncertos pabijusi. Tās izjūtas bija foršas. Atceries pēdējo dziesmu? Kā visa publika dziedāja ejot mājās? Pūlis apkārt Arēnai un visi dzied….Laikam būs jāpameklē kādas biļetes uz končiem… :)

  1. Ja nemaldos, tas bija viens no maniem pirmajiem lielajiem koncertiem. Eh, un Tev bija sēdvietu biļetes :D Jejbogu, sēdēt tādos koncertos nedrīkst un man prieks, ka Tu tomēr piekriti nokāpt lejā pie “tautas”. Jā, viens no smukākajiem koncertiem manā mūžā un es ticu, ka būs vēl un vēl smukāki!

  2. Un vēl, par to gan man tagad nāk smiekli, jo tādas lietas man tā īsti neko nenozīmē, bet mēs taču braucām uz to koncertu ar Lexus :D :D :D Divas jaunkundzes vienas pašas un vēl ar Lexus :D :D :D

  1. Mašīna bija kā kompensācija par uzmetienu un par to, ka Tev bija jāmeklē, ar ko uz koncertu doties =)

 2. laikam tāpēc ar neatceros ;)) es domāju, ka ar tevi pat labāk bija koncertā nekā būtu bijis ar uzmetēju :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.