Kafijas injekcijas

Vai varbūt tomēr šokolādes? Vai tomēr kaut kas no kalniem, no tuksneša? Šokolādes tuksneša ar zeltainu horizontu. Katrā no tiem pa kalnam, pa līdzenumam un ieplakai. Katrā no tiem pa zaigojošam saulrietam pie šokolādes debesīm. Katrā no tiem apstādināts mirklis.

Ceturtais un piektais zilonis rezervēts, pārējie pieejami par 7 delfīniem.

Lai garda rīta kafija!

Published by

Kni

Love yourself more

19 thoughts on “Kafijas injekcijas”

 1. Kanēļa injekcijas!
  To, kas izskatās kā virtuves dēlītis, kāds paspējis jau rezervēt, tādēļ man lūdzu numur 2.

  1. Rezervēju. Es ceru, ka Tu nu jau pārvietojies ar citiem transportiem, jo, kā iedomājos, ka Tu ar to dzelzs rumaku pie manis atripināsi, tā zosāda uzmetas.

   1. Tais laikos, kad kapučīno ar piena putām vēl bij kaut kas jauns, mēs gājām uz kafejnīcu, pasūtījām dubulto un tad, kad tas bija sagaidīts, ķērāmies pie noformēšanas. Tātad, ņem kakao trauciņu un bagātīgi sakaisa tā saturu uz piena putām un pēc tam ņem kanēļa trauciņu un bagātīgi sakaisa arī tā saturu uz piena putām. Tās bija varenas kanēļa injekcijas, bet nekad ne tik košas, kā Tava kolekcija.
    Par kumeliņu vēl padomāšu, bet to ziloni tad nākamnedēļ, labi?:)

  1. Tad, kad būs pieprasījums. Es uz dullo netaisīšu mistiskai vīriešu masai, kurai iespējams nemaz nevajag manus ziloņus. Tu tikai viens tā uzstājies, ka vajag, neviens cits man nav prasījis VĪRIEŠU ziloni, kas savukārt nozīmē, ka ir tikai viens variants – nefinē un stājies rindā individuāla ziloņa saņemšanai.

 2. Man kā jau ierasts – acīs iekrīt tie aizņemtie. Bet nekas, pacietības treniņš. :)

  1. Jocīgā, ir nu gan jāatvainojas par tādiem niekiem. Tādi nieki mani nesatrauc.
   Tad jau man par katru jelkad nosūtīto īsziņu būtu jāatvainojas vairāku dienu garumā.

 3. Man tas pirmais ir iepaticies (un liekas pietiekami vīrišķīgs) :)
  Vai šamais vēl ir pieejams iesaukšanai ledusskapja magnētiņu dienestā?

  1. Hmm. Pieejams ir, bet viņam ir piespraudīte otrā pusē, bet, ja esi ar mieru, es viņu varu “pārtaisīt” par ledusskapja sargu.

   1. Sarunāts. Tad es šajā nedēļas nogalē veikšu “ķirurģisku iejaukšanos”.

 4. Es ceļu roku un piesakos dot mājas zilonim Nr.3. Jau no rīta uzliku uz viņu aci un pie sevis nodomāju, ka gadījumā, ja līd vakaram vēl būs brīvs kā putns, tad tā būs zīme, ka gaida mani. Un izskatās, ka ir ar’!

  1. Lieliski! Tas mans mīļākais no šiem. =)

   P.S. Es arī mēdzu ar šādām zīmēm spēlēties. Turklāt vēl nodomāju, nez ko viņš vēl gaida. Izrādās, Tevi! Lieliska izvēle abiem.

   1. O! Zīmēs ir spēks! Un prieks, ka neesmu vienīgā, kas ar sevi slēdz šādas slepenas norunas.

    1. Man dažkārt liekas, ka tā ir vēlme, lai mūsu izvēli izdara kāds cits. Paļaušanās vai nespēja izlemt?
     Kas zina, varbūt tas tā sievišķīgi. Mazliet ar sevi un savu izvēli pakoķetēt, bet, jā, es arī tā mēdzu darīt. Atzīstos. Spēlēju spēles ar sevi.

 5. Manā gadījumā savu lomu nospēlēja pirmsZiemassvētku taupība. Bet rādās, ka nu būs arī dāvana sev pašai, par ko es esmu tikai priecīga. Turklāt atstāt zīmi, ka zilonis mani gaida, bez ievērības būtu slikta zīme! :D

 6. Ja bildē ir sajūtamas tikai kafijas, kanēļa, karstas šokolādes un kakao klātbūtne, tad tie zeltītie putekļi, kas pa vidu, tie rada to siltumu, pludmales smilšu un zeltaina iedeguma sajūtu. Mazliet līdzīgs piparkūkai, tomēr ar vasaras siltumu. Sildošām garšvielām bagātināts.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.