Kaifs!

Pulkstens nezvanīja, bet es pamodos ar sajūtu, ka zvanīja gan. Samiegotu skatu centos izstaipīties, kā to daru katru rītu, bet tad notika ticami neticamais. Es nespēju pakustēties, cik ļoti man sāpēja viss ķermenis. Pēkšņi jutu katru šūnu, katru sīkāko muskuli un jebkura kustība radīja sāpes. O, man ir rokas! Ak, un dibens arī. Kājas! Kāāājas! Vēders? Roka stiepās pēc telefona un tikai tad pamanīju, ka šis nezvanīja gan. Ir trīs naktī (vai no rīta, kā nu kuram labpatīkas) un es biju stīva kā miets. Sāpēs kliedzošs miets. Iekārtojos atpakaļ zem segas un mēģināju sevi drusku mierināt, ka iespējams visas šīs sāpes murgoju.

Modinātājs zvanīja un miegs bija tieši tik pat ciešs kā pirms trim stundām. Nezinu, kas šajā mājā ir, bet miegs kā lācim. Tāds biezs kā lauku krējums, kurā ieliekot karoti, tā arī paliek stāvam.

Viss liecināja par to, ka nu vajadzētu padoties un treniņu atlikt, jo pie “ješčo šesnadcet” slinkošana nav iespējama un skaidrs bija arī tas, ka nekas nemainīsies. Arī šajā reizē ķermenis tiks nodarbināts līdz pēdējam muskulim un vienīgi ausu ļipas sāpes necietīs. Neesmu sevis mocītāja, taču savu pakaļu uz sporta klubu aizvilku. Lai sāp! Ir jāizkustina, jo iespējams, ka pateicoties papildus kustībām rītdien būs vieglāk. Nemeklēju arī vieglāku nodarbību. Saģērbos un biju uz strīpas, lai vingrotu kopā ar pārējām meitenēm. Jomajo, kas tas bija par kaifu! Ja arī kas sāpēja, tad tikai pašā sākumā iesildoties. Ir brīdis, kad skaties spogulī un paliek tik priecīgi. Enerģija plūst straumēm, kustības nemisējas un rīta murgs izgaisis pilnībā.

Pēc treniņa regulārais kniksis un duša!

P.S. Tie, kas vakardien vēl pamanīja to ierakstu par “sapņa pakāšanu”, nu varu apstiprināt, ka “waiting list” mani neņems. Tā jau arī esot par garu un manas iespējas tikt uz Euro Clay Carnival 2011 Vācijā ir pielīdzināmas nullei. Ja jums ir vēlme, nevilcinieties ar tās izpildi, it sevišķi, ja tā nāk tieši rokās.

Lai labs miegs un koša rītdiena!

Foto: http://www.goldsgym.com/gyms/page.php?gymID=833&sec=17003&cid=9129

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Kaifs!”

 1. ja runājam atklāti, tad kas tā bij par nodarbīnbu, kas lika sajust atkal savu ķermeni dzīvu? ;)

  1. Total Body Workout.
   Sākumā sāk ar kājām un rokām un noslēdz ar vēderpresi, vai arī kombinējot visu kopā. Vakardien bija stepa viengrojumi. Pašā pirmajā reizē, lai gan zināju, ko gaidīt, kad iesildīšanās daļa bija galā, es JAU biju beigta :D un strēbu ūdeni kā tāds nodzīts suns, nē, labāk kaķis. Man suņi nepatīk. :D

 2. Mjā, 198 dienas atpakaļ jau bija pēdējās 20 vietas aizņemtas! :(
  Skumji! Bet būs jau arī citi gadi! ;) Neķer kreņķi, ja deguna priekšā aizveras durvis, noteikti atvērsies logs! ;)

  1. Nezinu par tām dienām, bet tas uzraksts (ka vietu vairs nav) parādījās tikai nesen, t.i., dažas dienas atpakaļ.
   Redz, vienīgais kreņķis ir tas, ka ar gadiem brīvība zūd un iespējams rodas apstākļi, kad nevar tā pacelt asti un uz nedēļas nogali aizbraukt paplastikot citā valstī.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.