Karte

Viss sākās ar vēlmi pēc vizītkartēm, turpinājās ar maketu, uz kura izvietojās pieklājīgi daudz teksta un mazmazītiņš pelēks (u r the grayest*) zilonis, bet noslēgsies ar piesātināta toņa lielu ziloni un minimālu devu teksta.

Lai arī var teikt, ka esmu jau izlēmusi un tam visam klāt ir stāsts (kā gan bez tā!), ļaušu izteikt savas domas arī jums, bet pēc tam, kad tās tiks nodrukātas, salīdzināsim savus stāstus, iedvesmas un sajūtas.

Nr.1.

Nr.2.

Nr.3.

Lai koši!

*parasti angļu valodā saka: “You are the greatest”, lai pateiktu, ka esi varenākais, labākais, bet es savējo saukli, paskatoties uz garderobi, nosaucu par “you are the grayest”, proti, Tu esi pelēkākā.

Published by

Kni

Love yourself more

16 thoughts on “Karte”

 1. Man laikam Nr.1 visvairāk tīk. Tas putniņš tik mīlīgi zilonim uz austiņas sēž. :)

  1. Paldies, ka Tu ierunājies par to balto putniņu. Pateikšu tikai priekšā, ka šajā stāstā viņš ir kompanjons. Pārējie putniņi – tehniskie darbinieki, kā es viņus nokristīju :D

 2. Nja, mani arī pirmais uzrunāja visvairāk, bet trešajam arī nav ne vainas :)

 3. Pirmajā putniņš tiešām šķiet kā kompanjons.
  Otrajā viņš vienkārši izmanto ziloni savtīgos nolūkos un trešajā visi sanāk darbinieki. Tā man šķiet.
  Par draugiem, par Nr. 1 :)

 4. Man patīk 1 un 3. Vai Kni zin, kura ir vislabākā tipogrāfija Latvijā? Tāda ir Jelgavā (www.jt.lv), kur strādā vairāki tavu ziloņbērnu fani:) un starpcitu no šī gada darbojas arī eveikals poligrāfijai http://www.topicprint.lv, ievērtē!

 5. Numur 2 savukārt asociējas, it kā caur putniņu (ar putniem galvā) zilonī ielīst visa debesu enerģija. Kā putns būtu starpnieks starp ziloņa pamatīgumu un spēku, nesot viņam sauli, krāsas un pavasari.

 6. Man vislabāk patīk otrais,jo baltais putniņš kaut kā dabiskāk aizpilda arī lapas augšpusi.

 7. man jāatvainojas, man nekādas filozōfijas neraisās gh, es ar savu analītisko domāšanu sāku uzreiz štukot, kā tieši putniņš var sēdēt ausī tajā vietā. rezultātā man prāts izmežģījas un sanāk, ka auss zilonim ir nevis uz āru, bet uz iekšu. O_O cits iespējamais variants, kā notrēties tajā vietā, ir būt auskaram hehe tātad vai nu zilonis dalī noskaņās, vai putniņš-auskars. kas principā atbist tēmai! oh, viss tik sarežģīti! nu, lai kā, pirmais variants. vai trešais. otrajā, jā, tas putniņš tak kāpj zilonim uz galvas! :D

 8. nr.1 = nr.1 :) Putniņš Tev čivina ausī šo un to, to un šo :) tā teikt impulsus, kas vēlāk pārtop Tavos burvīgajos darbos. Putniņš kā saikne starp Tevi un bezgalīgo ideju pasauli.

 9. Pilnīgi noteikti pirmais putniņš! Tas ir padomdevējs, iedrošinātājs, sabiedrotais un vienkārši lielisks, mīļš draugs. Lai izdodas!!!

 10. man patīk pirmais ar putniņu galvā, bet es atbrīvotos no pārējiem diviem. un dikti smuki izskatās garaiņi :)

 11. Noteikti balsoju par pirmo, kā jau vairums šeit. :)

  Man tikai par tiem garaiņiem piebilde- ir grūti izlasīt un to varētu uzlabot vienkāršā veidā:

  apgriez tekstu spoguļattēlā. Cilvēki ir pieraduši lasīt tekstu no kreisās uz labo pusi un ir grūti saprast, ja jālasa no otras puses.

  Bet dizains patiešām lielisks.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.