Kas kopīgs fonendoskopam un auskariem?

Somiņu pie apaviem, apavus pie jostas, cimdus pie apaviem.. tā jau varētu turpināt, bet principā, tiem, kuri vēl nezināja, jau sen ir pienācis tas laiks, ka apavu-somas-jostas-cimdu utt. saskaņošana vienotā tonī tiek uzskatīta par slikto toni. Tā neklājas vairs darīt.

Varbūt jocīgs ievads tam, kas sekos tagad, bet vispār atceros gadījumu, kad zobu birsti, pusaugu skuķēns būdama, pieskaņoju jaunajiem sporta apaviem, proti, iegādāju baltu ar tumši zilu. Pardon, bet nu tur ir jābūt vieglai novirzei, lai ko tādu izdomātu. Atļaušos atgādināt, ka es to par sevi :D

Savukārt Gitai nekādu noviržu šajā jautājumā nav. Ja pieņem, ka fonendoskops varētu kalpot arī kā krelles, tad pieskaņoti auskari ir tieši laikā. Tos divlietu komplektus es patiešām atbalstu, bet nu.. šitā būs atzīšanās. Man liekas stulbi, ja cilvēks iegādājas gan auskarus, gan rokassprādzi, gan brošu, gam krelles, noteikti vēl arī gredzenu, turklāt, visu no vienas sērijas. Pasarg’ dies’, ja vēl izdomā no tā visa 3 elementus lietot vienlaicīgi, kur nu vēl visus piecus. Perobors! Bet nu, par gaumi nestrīdoties, par gaumi iedzerot.

Gitu, lai labi ausu ļipās šūpojas!

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Kas kopīgs fonendoskopam un auskariem?”

 1. Hehe, ja tu zinātu, cik grūti ir no tās maniakālās saskaņošanas laivas izkāpt. Jau mūžību cenšos, bet esmu tikusi tikai līdz “auskari, kaklarota un reizēm visam klāt rokassprādze/broša” :)
  Auskari ir fantastiski, apskaužu Gitu! Ļoti smuki noslēpta nagliņa un āķa ļipa.

 2. Kniiiiii, cik skaisti!! Nu man ar siekala tek, kā jau auskaru atkarīgajai… :D
  Stāšos rindā, lai uzdarini man ar vienu pārīti!
  Pierakstīsi mani? Nopietni.

  1. Tikai tad, kad es Tev taisīšu, aizmirsti par šiem. Izdzēs no atmiņas, citādi būs vilšanās.

 3. Man patīk masīvas sudraba rotaslietas. Nēsāju parasti sudraba rokassprādzi, ķēdīti ar masīvu (palielu) piekariņu, auskarus un piecus gredzenus! :)
  Vienīgais, ja ir piesprausta kāda nozīmīte vai broša, tad gan atstāju tikai neuzkrītošus auskarus! :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.