Ķircinātājs

Kā sauc tos mazos video, kurus parāda sabiedrībai pirms vēl tiek rādīti filmas treileri? Kā? Tīzeri? Tā kā kārdinātāji un ķircinātāji? Labi, tad šo apšaubāmās kvalitātes bildi tieši tā arī var saukt – par ķircinātāju. Tas nu ir tas, ko mēs spējām kopā roku rokā ar Uni pēc gardas maltītes, šokolādes kūkas un pāris glāzem vīna nobildēt. Bērni, atcerieties, ka alkohola lietošana kaitē jūsu veselībai. To jums parasti apgalvos cilvēki, kuri paši lieto.

Ko nu par vīniem, skatām bildi.
Zilonis gluži vai svaigs no krāsns. Tapis vakarnakt.

P.S. Ķircinošajai bildei derētu arī ķircinošs stāsts.
Šodien, kad devos uz salonu veikt skaistumkopšanas procedūras, ierados par ātru. Liku mēteli skapī, savukārt zaļo jostiņu, kuru biju aplikusi mētelim, stellēju nu klāt pie svārkiem. Aizrāvusies ar procesu, nepamanīju iekšā nākam kādu kungu tēva vecumā, kurš, samulsis no jostas aplikšanas procesa, vien spēja pajautāt, vai tas ir sākums vai jau beigas :D Vecais runcis, martā iejuties. “Beigas,” noteicu un veltīju viņam neveiklu smieklu šalti. Tiešām pavasaris.

Published by

Kni

Love yourself more

27 thoughts on “Ķircinātājs”

 1. Une un Rudu saka, ka tas ir puika :D
  Rudu teica vēl visādas rupjības, bet tas tikai aiz sajūsmas. Kā vienmēr. Bļek.

   1. Mīļā, Tu vari sacensties ar mani :D Skaipa rupekle Tu esi. Es arī. Une arī :D Tincii arī :D Redzi, nemaz tik traki nav.

   2. Es šodien komentējot krievu tīģereni kādas ašpadsmit reizes teicu – piedod, ka jāklausās tādi lamu vārdi. Droši, ka ar Rudu mēs sacenšamies par pirmās Rupekles vietu :)

   3. pardon my french*, kam šitais skaistulis tiks? :D

    *(ielasīt dažādas sajūsmu izsakošas rupjības)

    1. Un Kni (seko rupjš vārds) nesaka :D Es uzbāžos ar šo ziloni kādai dāmai, bet viņa ar mani vēl nav runājusi.

 2. Ko, nu par vīniem, tik to vien zinu, ka pirmais kauss domāts slāpēm, otrais – jautrībai, trešais baudai, ceturtais – neprātam.
  Bet kopdarbs ir izdevies!

 3. Es arī balsoju par puiku :) ar sievišķīgu piesitienu. Puika, kas kļūst par vīrieti :)

 4. Kni ziloņu vēsturē šo var ierakstīt kā skandalozo ziloni. :D uij, smejos (balsī) par izvērtušos dzimuma noteikšanas diskusiju. :D

 5. Ja potenciālā īpašniece to neatzīs par savu esam (tas ir pavisam normāli, jo savs zilonis ir jāsajūt. Te var izteikties visi tie, kam ir vismaz viens), tad zilonis nonāks vairāksolīšanā :D

 6. Saņēmu ziņu no Parīzes. Tagad oficiāli varu paziņot, ka zilonis tiek burvīgajai Si, kas savukārt nozīmē, ka vairāksolīšana izpaliek. Paldies visiem par prieku!

 7. Paldies, Tev Kni! Mana pirmaa doma – meitene, bet versija par geju man ari iepatikaas. Tieshi vakar iekliidaam (3 meitenju kompaanija) kaadaa Pariizes geju ielaa un stuura krodzinjaa dzeeraam baltviina Kir – nu smuki tie puikinji… Un tagad man ir zilonis, kas asocieesies ar ziedosho Pariizi…
  Priekaa, meitenes!

  1. Es arī gribu Kir! Es arī gribu Kir! Es arī gribu Kir! Es arī gribu Kir! Es arī gribu Kir! Es arī gribu Kir! Es arī gribu Kir! Es arī gribu Kir! Es arī gribu Kir! Es arī gribu Kir!

  1. Draugiem – klientiem neveicas =)
   Klientiem, kuri kļūst par draugiem arī ne.. ilgāk rindā jāstāv.
   Tā arī ar tiem ziediem.

 8. :) es arī balsoju par netradicionāli orienēu puiku, lai interesantāk, bet par konkursu mis rupjā, es arī vēlos pieteikt savu kandidatūru! :P

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.